Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun, Vitalik Buterin’e Seslendi: Proof of Stake Ailesine Hoş geldin!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun, Vitalik Buterin’e Seslendi: Proof of Stake Ailesine Hoş geldin!
Justin Sun, Vitalik Buterin’e Seslendi: Proof of Stake Ailesine Hoş geldin!Ethereum ağının kurucu ortaklarından Vitalik Buterin, bu haftanın başlarında Charlie Lee’nin bir gönderisine yaptığı yorum ile gündeme gelmişti. Vitalik’in yorum yapması sonrası daha fazla popüler olan gönderi, eninde sonunda Tron’un kurucusu Justin Sun’un da dikkatini çekti ve Sun, aynı gönderi altında Vitalik’e imalı bir ifadede bulundu.

Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee, Twitter üzerinden bir anket yayınladı ve topluluktaki insanların kendilerini fanatiklik derecesine göre sınıflandırmasını istedi. Bitcoin Maximalistleri olarak bilinenlerin, aslında Bitcoin Extremistleri olduğunu vurgulayan Lee’ye cevap veren Vitalik, ”benim yolumu takip ettiğin için tebrikler” ifadesini kullandı.

Daha sonra Charlie’ye, ”Litecoin topluluğunu Proof-of-Stake protokolüne geçirme konusunda ikna etmek ister misin” sorusunu yönelten Vitalik’e, Justin Sun tarafından cevap geldi. Vitalik ile Justin Sun’un, özellikle rakip blockchain ağlarının önemli isimleri olmaları nedeniyle yıldızları uzun süredir barışmadı. Konu hakkında hafif bir iğnelemede bulunan Sun, Vitalik’e seslenerek, ”proof-of-stake ailesine hoş geldin, seni burada bekleyeceğim” ifadesini kullandı.

Bunun yanı sıra Tron son bir haftadır inanılmaz bir yükseliş yaşıyor ve ilk olarak dokuzuncu sıraya yükselen TRX, basın saatine göre Tether’i de geçi sekizinci sırayı ele geçirdi.

Justin Sun, Vitalik Buterin’e Seslendi: Proof of Stake Ailesine Hoş geldin! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun, Vitalik Buterin’e Seslendi: Proof of Stake Ailesine Hoş geldin! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin’deki Madenciler Ülkelerinden Çıkıyor Satoshi Nakamoto’nun hesabı tekrar online görünüme geçti, Nakamoto geri mi döndü? Piyasada Neler Oluyor? BTC, 3500 Doların Altında, ETH’de Yüzde 7’lik Düşüş Tom Lee: Merak Etmeyin Altlar da Hareketlenecek Bakkt’ın Üst Kuruluşu ICE, Küresel Blockchain Firması Blockstream İle Ortaklık İmzaladı Willy Woo: “Bitcoin fiyatının 8.000 dolara düşüşü halving öncesi benzersiz bir kurulum”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır