Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun, TRX İçin Haftanın Özetini Yayınladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun, TRX İçin Haftanın Özetini Yayınladı
Justin Sun, TRX İçin Haftanın Özetini YayınladıTRON kurucusu Justin Sun, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile TRX topluluğuna geçtiğimiz haftanın özetini geçti. İşte TRX yatırımcılarının dikkat etmesi gereken, geçen haftanın öne çıkanları:

Teknik Gelişmeler
Sun’ın sunduğu rapora göre TRX ağının teknik kapasitesi geçtiğimiz hafta önemli bir iyileştirmeden geçti. Gerek cüzdan uyumluluğu gerekse de bazı test süreçlerinin tamamlandığını belirten Sun, konu ile ilgili çalışmaların da devam edeceğini aktardı.

Topluluk Aktiviteleri
Sun, topluluk ile ilgili de bilgiler verdi. Özellikle Japonya’da bir kurum ile önemli görüşmeler gerçekleştirdiklerini belirten Sun, ilgili görüşmelerin üçüncü kısmını da geçen hafta tamamladıklarını açıkladı. TRON kurucusu, bu sayede kendilerini Japonya pazarında daha etkin bir şekilde tanıtmak istediklerini ve bilinirliklerini arttırmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Market Durumu
TRON, son olarak BitBay borsasında listelendi ki, Avrupa kıtası özelinde bakıldığında BitBay son derece önemli bir figür. Artık BitBay’de listelenmeye başlaması ile birlikte, TRON’un Avrupa pazarındaki payının bir nebze de olsa artması bekleniyor. BitBay’de TRON, hem Euro hem de dolar ile işleme girebilecek.

Ayrıca Rus merkezli Forklog da TRON ile ilgili önemli bir yazı kaleme aldı ve Bittrex borsasının da TRX’i ekleyeceğini iddia etti. Bittrex gibi dev bir platformda listelenmek şüphesiz ki TRX için önemli bir dönüm noktası olacak. Aynı zamanda Forklog’un raporunda, TRX ile ilgili bir KuCoin iddiası da geldi. Son olarak TRX, Binance’de BNB çifti ile de işleme girmeye başladı.

Justin Sun, TRX İçin Haftanın Özetini Yayınladı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun, TRX İçin Haftanın Özetini Yayınladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Eski SEC üyesinden Bitcoin ETF açıklaması Bitcoin dijital altın yolunda ilerliyor… Bitcoin boğalarına bir iyi bir kötü haberimiz var Bitcoin Milyarderi: İnsanların Umurunda Değilken Bitcoin Almak En İyisi! Hırsızlar Bitcoin ATM’sini Çalmak İstedi Bitcoin 7000 Dolar Seviyesini Kıracak Bir Ralliye Mi Hazırlanıyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır