Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Coin BNB Uzun Vadeli Fiyat Görünümü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Coin BNB Uzun Vadeli Fiyat Görünümü
Binance Coin BNB Uzun Vadeli Fiyat Görünümü


Binance Coin BNB uzun vadeli fiyat görünümü nasıl? BNB fiyatında da ABD doları karşısında önemli bir düşüş yaşadı. 11 Ekim tarihinde hareketli alım satım işlemleri gerçekleştirilmişti. ABD dolarının bütün kripto para birimlerine karşı o gün değer kazandığı göze çarpıyor.

Binance Coin BNB Uzun Vadeli Fiyat Eğilimi Nasıl?BNB/USD Uzun Vadeli Eğilim – Dalgalanıyor

Dağıtım bölgeleri: 13 $, 15 $, 17 $

Toplama bölgeleri: 8 $, 6 $, 4 $


Alt seviyeler, 9.30 $ civarındaki tıkanıklığı aşmak için aşağıya doğru kısa bir süreliğine kırıldı. Kripto para, son düşüşten şu ana kadar dalgalı fiyat hareketleri görmektedir. İki SMA eğrisi, fiyatın şu anki seyrini sürdürdüğü bölgenin biraz üzerinde birleşti. Stokastik osilatörler, 40 seviyesini hafifçe geçerek aşağıya doğru yönelmişlerdir. Bu, piyasada aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam ettiğini gösteriyor.

8 $’lık ani fiyat toplanma seviyesi, aşağıya doğru agresif bir şekilde oluşabilecek düşüşe işaret eden kritik bir nokta olarak kalacaktır. Bu noktaya karşı hızlı bir geri dönüş, muhtemelen boğaların piyasaya geri dönebilmelerini sağlayabilecek kuvvetli bir düzeltme olarak görülebilir.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Coin BNB Uzun Vadeli Fiyat Görünümü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BTC fiyatı artarken Bitcoin balinaları da harekete geçti! Kripto paralar Bitcoin düşüşünden hangi oranda etkilendi? 2015’te neler olmuştu? Litecoin’de 4 yıldır beklenen yarılanmaya sayılı günler kaldı Goldman Sachs destekli BitGo artık 100’den fazla kripto parayı destekliyor Şili Vatandaşları 2019 Yılında Kripto Para Vergisi Ödemeye Başlayacak! Riccardo Spagni: “Bitcoin çok yüksek bir seviyeye yerleşecek.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır