Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun: Tron Sekizinci Token Yakma İşlemini Başarıyla Gerçekleştirdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun: Tron Sekizinci Token Yakma İşlemini Başarıyla Gerçekleştirdi
Justin Sun: Tron Sekizinci Token Yakma İşlemini Başarıyla Gerçekleştirdi

2/2


2/2


2019 yılı, kripto para fiyatları konusunda daha dengeli bir tablo çizerek başladı ve görünüşe göre bu bir süre daha devam edebilir. Bazı kripto para birimleri elini çabuk tuttu ve şimdiden çeşitli geliştirmeler konusunda topluluğa duyurularda bulundu. Bu hafta içerisinde yaşanan önemli gelişmeler arasında Ethereum‘un tekrardan toplam piyasa hacmine göre ikinci sıraya yükselmesi ve Tron‘un ERC20 token yakma işlemini tamamlaması yer alıyor.

Tron Foundation CEO’su ve kurucusu Justin Sun, kendi Twitter hesabından yaptığı duyuruda ERC20 tabanlı TRX tokenlerini sekizinci kere yaktıklarını ve toplamda 182 milyondan fazla token’in ortadan kaldırıldığını açıkladı.


Tron Foundation 2018 yılının Haziran ayında ilk defa ana ağa geçmesinden bu yana farklı zamanlarda ERC20 token yakma işlemi yapmaktaydı. Justin Sun, borsalardan toplanan bütün ERC20 tokenlerinin yakılması işlemini, ana ağa geçiş işleminin bir parçası olarak görmekte ve bütün hepsi bitene kadar bunları yakmakta kararlılar.

Koin yakma olarak da bilinen olay, eldeki kripto para birimlerini geri alınamayacak bir adrese gönderme olarak biliniyor. Tron’un yanı sıra, ilk başta Ethereum tabanlı olan ve daha sonra kendi ana ağına geçen bir çok kripto para birimi benzer token yakma işlemleri gerçekleştirdi ki dünyanın en ünlü borsalarından Binance’nin çıkardığı BNB de bu kripto paralara dahil.

Justin Sun: Tron Sekizinci Token Yakma İşlemini Başarıyla Gerçekleştirdi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun: Tron Sekizinci Token Yakma İşlemini Başarıyla Gerçekleştirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dogecoin Durmuyor! Toplam Piyasa Hacminde Zcash’i Geçti ve 20. Sıraya Yerleşti Piyasa çöküşünün ortasında boğa koşusunu başlatan kripto paralar Paris Gösterilerini Destekleyen Bu Eserde Bin Dolarlık Bitcoin Gizli! Rapor: Ripple (XRP) Neden Yükseldi? İşte Yükselişin Ardındaki Asıl Gerçekler… Araştırma: Belirli Proof of Stake Ağları, Düşük Ücretli Saldırılara Maruz Kalabilir! Avustralya’daki Yetkililer OneCoin Limited Hakkında Uyarı Yayınladılar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır