Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Justin Sun Beklenilen Vitalik Buterin – Nouriel Roubini Tartışması İçin 1 Milyon Dolar Ödül Koydu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Justin Sun Beklenilen Vitalik Buterin – Nouriel Roubini Tartışması İçin 1 Milyon Dolar Ödül Koydu!
Justin Sun Beklenilen Vitalik Buterin – Nouriel Roubini Tartışması İçin 1 Milyon Dolar Ödül Koydu!Kripto para topluluğu üyelerinin çoğunluğu, geçtiğimiz haftalarda başlayan ve hala devam eden Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ile 2008 ekonomik krizini tahmin eden ünlü ekonomist Nouriel Roubini arasındaki ‘atışma’ konusunda bilgi sahibi. Bilindiği üzre Roubini ve Buterin ‘adil bir sunucu eşliğinde canlı bir tartışma yapmayı kabul etmişti.

Şu sıralar kripto para topluluğu Roubini ile Buterin arasında yaşanacak olası bir tartışmayı beklemekte ve bu konu sadece olağan üyeleri değil, aralarında Tron Foundation CEO’su ve kurucusu Justin Sun’ın da olduğu önemli isimlerin de ilgisini çekmeyi başardı. Justin Sun kendi Twitter adresinden açıkladığı üzre, münazaranın kazanan ismine 1 milyon dolarlık ödül vereceğini açıkladı. Kazanan ise halk oylaması ile belirlenecek.

Sun daha önce de Nobel ödülü sahibi Paul Krugman‘ı münazaranın moderatörü olması için öne çıkarmıştı. Bütün bu tartışmanın çıkış noktası ise Roubini’nin attığı bir tweet ile Vitalik’in ”bir diktatör” olduğunu ifade etmesi oldu. Münazaranın tam olarak ne zaman ve nasıl yapılacağı ise henüz kesinleştirilmedi.

Justin Sun Beklenilen Vitalik Buterin – Nouriel Roubini Tartışması İçin 1 Milyon Dolar Ödül Koydu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Justin Sun Beklenilen Vitalik Buterin – Nouriel Roubini Tartışması İçin 1 Milyon Dolar Ödül Koydu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

UNICEF, Ethereum Vakfı desteğiyle kripto para fonunu başlatıyor Fon yöneticisi: Bitcoin’cilerin beklediği an geldi Zambiya Merkez Bankası Bitcoin’in Yasal Bir Ödeme Aracı Olmadığını Duyurdu Delphi Digital’e Göre FED Politikaları Bitcoin’i Arttıracak Güney Kore, Yapay Zeka ile Kripto Ponzi Şemasını Ortaya Çıkardı Cardano 9% düşüşle 0,069991 seviyesinin altına geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır