Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Johnny Depp Yeni Ortaklık Anlaşması ile Kripto Para Dünyasına Giriş Yapıyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Johnny Depp Yeni Ortaklık Anlaşması ile Kripto Para Dünyasına Giriş Yapıyor!
Johnny Depp Yeni Ortaklık Anlaşması ile Kripto Para Dünyasına Giriş Yapıyor!Kripto para sektörü özellikle 2017 yılının sonlarında gelen boğa sonrası bir çok ünlünün dikkatini çekmiş ve çeşitli ünlülerin sektöre giriş yapmasını sağlamıştı. Bunların arasında ünlü futbolcular, tenis oyuncuları, sanatçılar, boksörler ve daha sektörünü sayamadığımız bir çok isim yer alıyor. Dünyaca ünlü ”Korsan” Johnny Depp ise kripto para sektörüne giriş yapmaya hazırlanan ünlü isimler arasında en güncel olanı.

Depp bir sosyal eğlence platformu olan TaTaTu ile ortaklık imzaladı. Geçtiğimiz günlerde bir ICO reklamı yaptıkları için haklarında dava açılan Floyd Mayweather ve DJ Khaled gibi olumsuz haberlere rağmen, ünlülerin sektöre girişi gerçekten de hız kesmeden devam etmekte. TaTaTu bu yazın başında yaptığı erken satış döneminde tamı tamına 575 milyon dolar toplamayı başaran bir platform.

Johnny Depp Kripto’ya Giriş Yaptı
Platform temel olarak Andrea Iervolino tarafından yönetilen bir proje. TaTaTu temel olarak bir şey almak, kullanıcılara ve içerik üreticilerine ödeme yapmak için Liquid kripto para borsası üzerinde alım satımı yapılabilen tokenler kullanıyor.

Yapılan ortaklık gereği hem Depp hem de Iervolino yeni bir film ve dijital içerik üretecek. İkili söz konusu projeleri iş birliği içine yapacak ve Iervolino kendi AMBI Media Group isimli firması altında çalışırken, Depp ise yine kendi Infinitum Nihil prodüksiyon şirketine bağlı olarak çalışıp ortaya ortak bir ürün çıkartacak. ”Waiting for the Barbarians” isimli filmde Depp oynarken, proje AMBI tarafından üretilecek.

Johnny Depp Yeni Ortaklık Anlaşması ile Kripto Para Dünyasına Giriş Yapıyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Johnny Depp Yeni Ortaklık Anlaşması ile Kripto Para Dünyasına Giriş Yapıyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple Sadece Bir Günde, Bitcoin’in Toplam Piyasa Hacmi Kadar Değer Kaybetti! Son Dakika: Bitcoin ETF Teklifi Geri Çekildi 7.5 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin Çalındı Opera, iOS için Kripto Para Cüzdanlı Tarayıcısını Başlattı Mevcut Piyasa Şartları, Rus Madencileri Cihazlarını Satmaya Zorluyor BitMEX CEO’su: Bitcoin (BTC) Fiyatı Önce 10.000, Sonra 50.000 Dolara Ulaşacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır