Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

John McAfee: 2020 Seçimlerinde Başkan Olmak İstemiyorum, Amacım Kripto Paraları Duyurmak

Ana Sayfa » GÜNCEL » John McAfee: 2020 Seçimlerinde Başkan Olmak İstemiyorum, Amacım Kripto Paraları Duyurmak
John McAfee: 2020 Seçimlerinde Başkan Olmak İstemiyorum, Amacım Kripto Paraları DuyurmakKripto para piyasasının belki de en tartışmalı isimlerinden birisi olan ünlü programcı ve geliştirici John McAfee, geçtiğimiz tarihlerde yaptığı şok bir açıklama ile 2020 ABD Başkanlık seçimlerinde aday olacağını belirtmişti. McAfee, 1 Kasım tarihinde Cointelegraph kaynağına verdiği demeçte, başkanlık için aday olmasının tek sebebinin kripto para birimleri olduğunu duyurdu.

Malta Blockchain Zirvesinin konuşmacılarından olan McAfee, ”özgürlükçü bir platform” yönetmek istediğini ve kendisinin ulusal sahneye çıkışının kripto para birimlerini tartışmak için olduğunu, ancak ”kimsenin kendisini başkan olarak seçmeyeceğinden de” emin olduğunu aktardı.

Başarılı geliştirici kendisinin sahip olduğu kripto para yanlısı duruşun temel olarak ”kişisel özgürlükten” kaynaklandığını ve sıra onun başkanlık konuşmasına geldiğinde, ”kişisel özgürlük ve kripto para birimlerinin bunu yapmamızda nasıl etkili olabileceğini” bütün bir dünyaya duyurmak istediğini açıkladı.

Başkanlık yarışına katılırken amacının kazanmak değil, bunun yerine merkeziyetsiz kripto para birimlerini tanıtmak ve duyurmak için halka açık bir platforma sahip olmak olduğunu da vurgulayan McAfee, şunları söyledi:

”Konuşacağım tek şey (kripto para birimleri). Görüyorsunuz ya, başkan olmak istemiyorum. Olamam da zaten. Kimse beni başkan olarak seçmeyecek, lütfen Tanrım. Yine de, yarışmaya hakkım var.”

McAfee başkanlık için aday olacağını ilk olarak bu yılın yaz dönemi içerisinde, Haziran ayında açıklamıştı ve o açıklaması ile de tepki toplamıştı. İtibari paralara da değinen McAfee, ”beş yıl içerisinde itibari para birimlerinin son demlerinde olacağının” altını çizdi ve röportajı noktaladı.

John McAfee: 2020 Seçimlerinde Başkan Olmak İstemiyorum, Amacım Kripto Paraları Duyurmak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

John McAfee: 2020 Seçimlerinde Başkan Olmak İstemiyorum, Amacım Kripto Paraları Duyurmak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fiziksel Bitcoin vadelisi oyunu kızışıyor Bitcoin’in yeni rakibi Bitcoin SV fiyatında bizi neler bekliyor? 800 Milyon Dolarlık Bitcoin Cüzdanı Yeniden Harekete Geçti Binance 2017 Bitcoin Ticaret Rekorunu Bile Kırdı! Coinbase, üç yeni kripto para ekliyor Fundstrat: Bitcoin 9000 dolara rally yapabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır