Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Etoro Kripto Para Analisti Ripple ve XRP’yi Yorumluyor, Kurumsal Bitcoin Yatırımcılarının Yeni Hedefi ve Tron Odyssey Güncellemesi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Etoro Kripto Para Analisti Ripple ve XRP’yi Yorumluyor, Kurumsal Bitcoin Yatırımcılarının Yeni Hedefi ve Tron Odyssey Güncellemesi
Etoro Kripto Para Analisti Ripple ve XRP’yi Yorumluyor, Kurumsal Bitcoin Yatırımcılarının Yeni Hedefi ve Tron Odyssey Güncellemesi

© Reuters.  © Reuters.

Etoro kıdemli analisti Mati Greenspan’dan Ripple ve XRP Yorumu
Diğer kripto paralarda olduğu gibi Greenspan, AMBCrypto’ya, XRP’nin gelişmekte olan piyasanın oynaklığı nedeniyle yüksek riskli bir varlık olduğunu düşündüğünü belirtiyor. Ayrıca Greenspan, XRP’nin başarısının, Ripple’ın nihayetinde sınır ötesi ödemeler dünyasını nasıl dönüştürdüğüne tartışmasız bir şekilde bağlandığını söylüyor.

“Ripple’deki yöneticilerden biri tarafından hazırlanan ve bu proje için sadece % 25’lik bir uzun vadeli başarı şansı olduğunu belirtilen bir rapor vardı. Bunu hesaba katmalıyız.

Öyleyse, eğer küresel ödemeler için bir standart haline geliyorsa, o zaman kesinlikle [XRP] çok kısa bir sürede bile değer olarak yükselecek çok şey ifade eder. Bununla birlikte, genel bir portföyü düşündüğünüzde, hakkınızda sadece % 25’lik bir geçme olasılığınız olan bir şeyde sermayenizle ilgili çok fazla risk almak istemezsiniz. ”

Diar’ın yeni bir raporu, Bitcoin ve kripto para piyasalarındaki mevcut kurumsal ticaret durumuna bakıyor
Yapılan analizlere göre, Grayscale gibi kurumsal kripto yatırım şirketlerine akan para miktarı, büyük oyuncuların yasalara uyum konusuna çok önem verdiklerini ortaya koyuyor.

“Bu yılın ilk üç çeyreğinde, Grayscale, Bitcoin Yatırım Ortaklığı’na 216 Milyon $’lık net giriş yaptı (Diar, 5 Kasım). İlgi tepe noktasından hafifçe azalmaya başlamış iken, kayıt girişleri, Bitcoin’in dolaşımdaki arzının % 1’inden fazlasını gözetiminde tutan Grayscale de neticelendi.

Değişim, en azından Bitcoin açısından bakıldığında, çoklu tezgah üstü masa gelirleri dahil, birçoğu sigorta teminatını da güvence altına alan, bakım çözümlerinin geliştirilmesinde yasal boşluğun olduğu bir piyasada özel yer arayışında olan yatırımcıların bir göstergesi olabilir.

Tron, bir dizi önemli özellik ile bir ana güncelleme başlatıyor
GitHub’daki sürüm notlarına göre, Tron’un blok zincirinin 3.2.2 sürümü, platformun yayın arayüzünü değiştiriyor, hızı artırmak ve veri yönetimini kolaylaştırmak için bir dizi iyileştirme gerçekleştiriyor.

“Büyük ölçüde geliştirir” anlamındaki güncelleme, özellikle makine performansı zayıf olduğunda, hız işleme sürelerini engelliyor.

Ayrıca, işlem alanını sıkıştırıyor ve % 25’lik bir şekilde gerekli olan veritabanı alanını azaltıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

The post Etoro Kripto Para Analisti Ripple ve XRP’yi Yorumluyor, Kurumsal Bitcoin Yatırımcılarının Yeni Hedefi ve Tron Odyssey Güncellemesi appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Etoro Kripto Para Analisti Ripple ve XRP’yi Yorumluyor, Kurumsal Bitcoin Yatırımcılarının Yeni Hedefi ve Tron Odyssey Güncellemesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ren Nauner: ”Ripple Cuma gününe kadar 1 numara olacak” Bitcoin’in 2018’deki En Önemli Etkinliği Neydi? Ayı Piyasası, 10. Yıl Dönümü, Bakkt ve Daha Fazlası… Litecoin Nedir? Nasıl Üretim Yapılır ?Nereden Satın Alınır SovereignWallet İsimli Kripto Para Cüzdanı, ”Dünyanın En Hızlı Bitcoin Transferini” Yaptığını İddia Etmekte Güney Afrika Merkez Bankası, Ethereum Ödeme Blockchain Projesi İle Ödül Kazandı Dünya Altın Konseyi: Bitcoin, Altının Yerini Alamaz!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır