Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Jimmy Song, Bitmain ile İlgili Konuştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Jimmy Song, Bitmain ile İlgili Konuştu
Jimmy Song, Bitmain ile İlgili KonuştuBitcoin camiasının önde gelen isimlerinden birisi olan Jimmy Song, Roger Ver ile girdiği bahis ile ilgili olarak Tone Vays’in YouTube kanalına açıklamalar yaptı.

Bitmain’in yeni madencilik teknolojileri aktivasyonu ile ilgili de konuşan Song, Bitmain’in bu teknoloji ile uzunca bir süredir bu teknoloji ile madencilik yaptığı iddialarını gerçekçi bulmadığını ifade etti. Song, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Eğer bunu yapacak olsalardı bence bu çok yanlış bir hareket olurdu. Şu anda yaptıkları şey bana kalırsa madencilik yapmak ve öncesinden cihazları eskitmek değil; tam tersi teknolojiyi olabildiğinde başarılı kılmak için çalışıyorlar. Zaten kötü niyetli olsalar, bizden çok daha fazla kazanabilirler. Örneğin bu enerji dostu ürünü çıkarmayıp kendileri de kullanabilirlerdi.”

Bitmain’in ardından Roger Ver ile girdiği bahse değinen Song, Mayıs 2018’de Roger Ver’in 2018 sonunda Ethereum’un toplam piyasa hacminde Bitcoin’i geçeceği yönündeki iddialarına o dönem karşı çıktığını ifade etmişti. Ver, bunun mümkün olacağını ve hatta Bitcoin Cash’in de Bitcoin’i 2020’de geçeceğini iddia etse de, başta Song olmak üzere birçok kişi, bunun pek de mantıklı olmadığını ifade etmişti. Daha sonra Ver, bunun üzerine 10 yıl içinde BCH’nin BTC’yi geçeceği üzerine 1 milyon dolarlık bir iddia teklif etmişti. Song ise konuyla ilgili konuştu ve şunları söyledi:

”Ben farklı bir şey önerdim ancak Roger sürekli olarak kaçak güreşiyor. Resmen politik davranıyor. Çok parası olduğuna da eminim, ancak benim onun kadar param yok!”

Jimmy Song, Bitmain ile İlgili Konuştu isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Jimmy Song, Bitmain ile İlgili Konuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Seri Hırsız Vinnik Hakkında Bir Yeni İddia Daha Kore Bankası: Dijital Para Oluşturursak Bankacılık Sektörü Zarar Görür 3 Milyon Dolarlık Kaçak Elektrik Kullanan Kripto Para Madencisi, Yakalandı! Bitcoin-Libra: Hangisine Güven Fazla? İşte Sonuç Milyarder Bitcoin yatırımcısı: Changpeng Zhao beni şoke etti Ripple (XRP) Fiyatına Çin Dopingi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır