Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Jimmy Song: Bitcoin’e Yüzde 51 Saldırısı Düzenlenemez!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Jimmy Song: Bitcoin’e Yüzde 51 Saldırısı Düzenlenemez!
Jimmy Song: Bitcoin’e Yüzde 51 Saldırısı Düzenlenemez!

© Reuters.  © Reuters.

Jimmy Song, kripto paralara %51 saldırısının düzenlenmesi için hem madenciliği kontrol etmek gerektiğini hem madencilik enerjisini ödemek gerektiğine değinerek, yatırımcıların kripto para birimleri konusunda Bitcoin’e %51 saldırısı düzenlenmesinden endişe etmemeleri gerektiğini açıkladı. Ethereum Classic ağına düzenlenen %51 saldırısından dolayı binlerce yatırımcının değer kaybı ve benzer endişeler yaşadıklarını belirten kripto para analistleri, ETC’ye düzenlenen %51 saldırısının 45 cent değer kaybı yaşattığını ve fiyatların düşmesinde payının büyük olduğunu açıkladı.

Kripto paralar arasında %51 saldırısı düzenlemek zor. Bitcoin için %51 saldırısı düzenlemek için madenciliğin tamamını kontrol ediyor olmak ve enerji fiyatlarının tamamını karşılamak gerekiyor. Aksi durumda %51 saldırısı düzenlenemez, Bitcoin’e yönelik %51 saldırısı düzenlemek çok zor ve gün geçtikçe bu oran düşecek. – Jimmy Song

Yatırımcıların birkaç gündür Bitcoin’e yönelik olarak siber saldırı uygulanabilecek olduğunu düşünerek piyasada korku yaşamaları sonrasında Jimmy Song tarafından yapılan bu açıklama Bitcoin’e yönelik ilgiyi arttırabilecek mi, yoksa normal seyrini koruyacak mı merak ediliyor. ETC’ye yönelik %51 saldırısının etkileri piyasada az ETC sahibi olduğundan dolayı pek hissedilmezken, Bitcoin’e %51 saldırısı düzenlenmesi kripto paraların uzun bir süre büyük değer kayıpları yaşamasına neden olabilir.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Jimmy Song: Bitcoin’e Yüzde 51 Saldırısı Düzenlenemez! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brian Armstrong: Bitcoin Benim İlk Aşkım! Özel İçerik: Türkiye’deki Kripto Para Fenomenleri İle Gündemdeki BtcTurk Olayını Konuştuk! Ripple CTO’su Coin Metrics Raporuna Tepkili Ripple Fiyatının Çökmesinde 2 Olağan Şüpheli Hareket Bitcoin, dünyanın en büyük 9. para birimi oluyor Ripple ve SEC bir yıldır yakın iş birliği içerisinde: XRP bir emtia mı, menkul kıymet mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır