Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Japonya’nın Düzenlediği Uluslararası Regülasyonlar Toplantısı, Hayli Verimli Geçti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Japonya’nın Düzenlediği Uluslararası Regülasyonlar Toplantısı, Hayli Verimli Geçti
Japonya’nın Düzenlediği Uluslararası Regülasyonlar Toplantısı, Hayli Verimli GeçtiJaponya Finansal Hizmetler Servisi yetkilileri (FSA) yaptıkları açıklamada geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen kripto para toplantısına ilişkin detayları paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen ve Japonya’nın bu konu ile ilgili yaptığı ilk hamle olan bu etkinliğe ilişkin konuşan yetkililer, birçok uluslar arası şirketin etkinliğe katıldığını bildirdi. Yetkililer, aynı zamanda 15 ülkeden çeşitli düzenleyici kurumların temsilcilerinin de etkinlikte yer aldığını ifade ederken, kripto paraların regülasyon süreçlerine ilişkin son derece kaliteli bir toplantı yaptıklarını da sözlerine ekledi.

Konuyla ilgili konuşan kurum yetkilileri şunları söyledi:

”Açıkçası son derece kaliteli bir toplantı oldu. Bunlara gelecekte de devam etmek istiyoruz. Kurum olarak bu tarz bir etkinliğin oldukça gerekli olduğunu düşünüyoruz. Dünyanın dört bir yanından alanında uzman birçok kişinin katıldığı bu etkinlikte ciddi bir bilgi alışverişi oldu ve konuyla ilgili yapılması gerekenler masaya yatırıldı. Ana amaç elbette ki kara para aklanmasının önlenmesi ki bu noktada yapacağımız şeyler büyük önem taşıyor.”

FSA’ya göre katılımcılar da bu tarz bir olaya gelecekte de katılmak istediklerini ifade etti. Japon yetkililer, ciddi bir fikir alışverişinin yapıldığı etkinliğin regülasyonları belirlemekten ziyade, kurumların piyasaları regüle ederken yaşadıkları zorluklar ve deneyimlere odaklandığını belirtirken, uluslar arası anlamda yaşanan gelişmelerin de takip edildiğini belirtti.

Regülasyonlar konusunda uzunca bir süredir uluslararası bir standardın gerekli olduğunu ifade eden Japon yetkililer, bu etkinlik ile de buna ciddi bir katkı sağlamışa benziyor.

Japonya’nın Düzenlediği Uluslararası Regülasyonlar Toplantısı, Hayli Verimli Geçti isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Japonya’nın Düzenlediği Uluslararası Regülasyonlar Toplantısı, Hayli Verimli Geçti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Fiziksel Bitcoin vadelisi oyunu kızışıyor Bitcoin’in yeni rakibi Bitcoin SV fiyatında bizi neler bekliyor? 800 Milyon Dolarlık Bitcoin Cüzdanı Yeniden Harekete Geçti Binance 2017 Bitcoin Ticaret Rekorunu Bile Kırdı! Coinbase, üç yeni kripto para ekliyor Fundstrat: Bitcoin 9000 dolara rally yapabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır