Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Görüş: Stellar, Ripple’den daha iyi performans çıkaracak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Görüş: Stellar, Ripple’den daha iyi performans çıkaracak!
Görüş: Stellar, Ripple’den daha iyi performans çıkaracak!

© Reuters.  © Reuters.

Stellar, Ripple’den daha iyi bir performans gösterebilir mi? Ecosystems LLC’de yatırımcı ve istatistikçi olan Nick Core, yakınlarda Bitcoin (BTC) pazarında meydana gelen aşırı satışlar hakkındaki görüşlerini açıkladı. Ayrıca, Ripple ve XRP’nin şu andaki ilerlemesi ve ödemeler alanındaki Stellar Lumens (XLM) tarafındaki gelişmeler hakkında konuştu.

Stellar, Ripple’den daha iyi performans çıkaracakPiyasa için hala olumlu olduğunu ve iyi ve sağlıklı bir fenomen olduğunu söyleyecek kadar ileri gittiğini belirtti. Core, piyasadaki eğilimleri gözlemeye devam ederek Ethereum (ETH) için daha aşağıda bir dip aradığını belirtti. Core şunları söyledi:

“Özellikle baktığım kripto para, Stellar. Daha yükseklerde düşüşler yaratmaya devam etti ve ona akan büyük miktarda hacim var. Stellar‘a, Ripple gibi kripto para olarak değil şirket olarak bakıyorum.”

Her iki varlığın da çok fazla ilgi ve sermaye akışı çektiğini saptayarak, son zirvede yukarı doğru kırılma ve Stellar‘ın grafiklerinde bir dağ deseni oluşumunu aradığını belirtti. Bunun, Stellar fiyatının daha yüksek seviyelere çıkmasına neden olacağını söyledi.

XRP, piyasada diğer kripto paraların hareketlerinden büyük ölçüde etkilenmeyen bir oyuncu olmuştur. NeuNer’in XRP’nin stabil koin gibi davrandığına dair iddialarına yanıt olarak, Stellar’ın performansına benzer şekilde piyasanın kalanı ile ters hareket ettiğini söyledi. Core şöyle dedi:

“Ripple çok merkezileşmiştir, Stellar çok merkezileşmiştir. Bir şirket olarak bakmak daha iyi. Hakkındaki duygularınız ne olursa olsun, Ripple‘da yapılacak para var. Açıkçası, günlük işlemci olarak büyük hareketler var. Bu büyük hareketleri, kripto para ile ilgili hislerim ve duygularımdan bağımsız olarak aramaya çalışıyorum.”

Blokzincir üzerinde inşa edildiğine ve her iki kripto para için büyük bir gelecek olduğuna inansa bile, Stellar sahne arkasında büyük ilerlemeler yaptığı için Ripple‘den daha fazla büyüme potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Bu, Stellar’ın önümüzdeki 12 ay boyunca Ripple‘den daha iyi performans göstermesine yol açan ortaklar ve diğer benzer şeylerden kaynaklanıyordu.

Bu ayı piyasasında birkaç kere aşırı satışlara konu olan Ethereum (ETH) için bir fiyat çağrısı yaptı. Core, 120 $ seviyesine düşen kripto paranın, fiyat çok yukarıda olmadığı için “bu noktada kaçınılmaz” olduğunu söyledi. Core şöyle konuştu:

“Dün gece önemli satışlar oldu. Ethereum hala büyümeye devam edecek, ancak son boğa koşusunda gördüğüm büyümeye sahip olacağını düşünmüyorum. Çünkü üzerinde oluşturulan daha az ICO var. Şu andaki senaryoya gelince, bir sonraki potansiyel dibe tekrar yaklaşırken 109 $’ı bekliyorum. Bu hedefi ayarlayabilirim, ancak şu anda gördüğüm şey bu.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Görüş: Stellar, Ripple’den daha iyi performans çıkaracak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Araştırma: Lightning Network, Ticari Kullanımdan Hala Çok Uzak Bitcoin madenciliği devi, Nasdaq’ta halka arz oluyor XRP teknik analizi: XRP/USD’de kayıplar devam eder mi? TradingView ve Huobi’den Kripto Paralarla İlgili Bir İlk! Ethereum’da 300 dolarlı seviyeler hedeflenebilir mi? Bitcoin fiyatı 2017 kırılım desenini yansıtıyor, tarih tekerrür edecek mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır