Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İsviçre’nin Bitcoin ETF işlem hacmi Altın ve diğer yatırım araçlarını geride bıraktı

Ana Sayfa » GÜNCEL » İsviçre’nin Bitcoin ETF işlem hacmi Altın ve diğer yatırım araçlarını geride bıraktı
İsviçre’nin Bitcoin ETF işlem hacmi Altın ve diğer yatırım araçlarını geride bıraktı


Son aylarda ortalıkta Bitcoin ETF’leri ile alakalı pek çok haber okumuşsunuzdur ve kendi kendinize bu ETF olayını amma da abarttılar dediğiniz olmuştur. Fakat bizce bu haber gündemde az bile kaldı. Çünkü son gelen bilgilere göre İşviçre’nin Bitcoin ETF işlem hacmi , altın ve diğer yatırım araçlarını geride bıraktı. Bu da, Bitcoin ETF’lerinin ne kadar önemli olduğunu kanıtlamış oldu.

İsviçre’nin Bitcoin ETF işlem hacmi Altın ve diğer yatırım araçlarını solladı

Geçtiğimiz hafta İsviçre’nin SIX borsasında, Amun tarafından piyasaya sürülen Bitcoin ETF işlemleri, ilk ticaret haftasını tamamladı. Rakamlar göz kamaştırıcı.

Amun tarafından piyasaya sürülen ETF, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Ripple ürünlerini bünyesinde barındırıyor. Ve ilk işlem haftasında piyasadaki en yüksek ciroya ulaşan varlık oldu.

Açıkçası, oluşturulan yeni varlık sınıfı, yatırımcılar tarafından yoğun talep görüyor. Oluşan bu heyecanın önümüzdeki aylarda devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.


Kripto pazarının dönüm noktasıBitcoin 14 kasımda yoğun satış baskısı altına girdi. Ayılar boğalara nefes aldırmadı ve Bitcoin 3600 dolara kadar geri çekildi. Pazar hissiyatı, BTC’nin daha da düşeceği yönündeydi. Ancak tam da bu anda Amun Şirketi, Bitcoin ETF işlemlerini başlattı. Bu yüzden midir bilinmez ama, Bitcoin, ETF’lerin ilk işlem gününden sonra ayılara karşı direnç gösterdi ve fiyatını 4400 dolara kadar çıkarttı.

ETF işlemlerinin yavaş yavaş başladığını göz önünde bulundurursak, ETF işlemlerinin, Bitcoin’e böyle bir direnç kazandırması, biz de dahil herkesi şaşırttı.

Uzmanlara göre ETF işlemlerinin yaygınlaşmasıyla, kripto para piyasaları çok daha stabil bir hale gelecek. En son gerçekleşen direnç hareketi de bunun en büyük kanıtı.

Eskimiş bilgisayarlarınız sizi kripto zengini yapabilir. Nasıl mı? Tıklayınız.

Bakkt ve Nasdaq’tan kripto para yatırımcılarını sevindiren haberler gelmeye devam ediyor. Tıklayınız.

Ethereum geri gönüş sinyalleri vermeye başladı. Tıklayınız.

Tom Lee’nin yıl sonu Bitcoin tahmini için tıklayınız.

Ripple ikincilikte kalıcı gözüküyor adlı makalemizi okumak için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İsviçre’nin Bitcoin ETF işlem hacmi Altın ve diğer yatırım araçlarını geride bıraktı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İki yeni kripto fonu geliyor: Bakın hangi kripto paraları içeriyor Bitcoin’i yeniden icat etmek işe yaramıyor: Peki kripto para piyasası yeniden canlanmak  için neye ihtiyaç duyuyor? Kripto Para Hırsızları Bu Sefer Şaşırttı – Fırından Bitcoin ATM’si Çaldılar! VeChain Fiyatı Dev Anlaşma Duyurusu İle Yükseliş Trendine Girdi ”Tercih Edilebilecek En İyi Kripto Para EOS!” UCLA Profesörüne Göre Bitcoin ve Kripto Paralar 2019’da Daha da Kötüye Gidecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır