Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İşte, yatırımcısına en az zarar ettiren kripto paralar!

Ana Sayfa » GÜNCEL » İşte, yatırımcısına en az zarar ettiren kripto paralar!
İşte, yatırımcısına en az zarar ettiren kripto paralar!

3/3


2/3

Şimdiye kadar size en çok zarar ettiren kripto paralar hakkında bilgi verdik. Şimdi ise en az zarar ettiren kripto paralar hangileri ona bakalım.

Zarar ettiren kripto paralar arasında kazanan olmak!Zarar ettiren kripto paralar son günlerde en çok konuşulan konuların başında geliyor. Hangi kripto paradan ne kadar zarar var? Kripto piyasası kırmızılara boyanırken tüm zamanların en yüksek seviyesinden % 90-95 arası düşüşler yaşandı. Binance coin, Maker, Chainlink ve Aurora 70 ler aralığında iken Bitcoin, Stellar,BAT (LON:BATS),EOS,0x ve .Decred kendi zirvelerinden %85 daha aşağıdalar.

Kripto paraların büyük bir çoğunluğu kırmızıya boyanmış durumda. Bunun anlamı bir çok kripto para dibe doğru hızla ilerliyor.

Bitcoin Diamond değerinden %98,7 kayıp yaşadı. Cardano, Verge, Nano,Nem,Lisk ,Neo ve Tron ise %95 lerde bir kayıpta.

Bu arada sadece bir avuç kripto para tüm zamanların en yüksek seviyesinden %85 aşağıya indi. Lider kripto Bitcoin ise toplam değerinin % 30 kadarını kaybetmiş olsa bile hala sektörün kralı.

Şu anda Bitcoin zirveyi yaşadığı 20,000 dolardan yaklaşık olarak %77 daha aşağıda. Yazının yazıldığı sırada bitcoin 4,494 dolarda, son 24 saatlik kaybı % -2,30. Bitcoinin son bir yıllık kaybını tabloda görebilirsiniz.


Dördüncü sıradaki kripto para Stellar çok hareketli bir kripto para. Şu anda 0,1943 dolar % 4,61 bir düşüş yaşıyor. Ancak 0,938 dolarlık fiyattan uzaklığı % 79 kadar. XLM bir yıllık fiyat tablosu aşağıda.


EOS yerini stellara kaptırmış olabilir ama 23 dolarlık zirveden % 83,6 düşüş yaşamış olarak yinede önlerde. Şu andaki fiyatı 3,78 dolar ve son 24 saatlik değer kaybı % -3,08. EOS tablosu aşağıda.


Kripto para sektörü her ne kadar diplerde dolaşıyor olsa bile ve yatırımcılarına şu an için kaybettirmiş olsa da, hala gelecek vaad eden kripto paralar var. Bu yaşananlar sektörün kendisine gelip üstündeki ağırlıkları atması ve bu kalıcı kripto paralarla yeniden harekete geçmesi anlamına gelebilir mi?

Yukarıda bahsettiğimiz kriptolar zirvede olan kriptolardan ve binlerce kripto para arasından yatırımcılarına en az zarar ettirenler. Bundan sonraki süreçlerde yaşanacak bir yarışta büyük ihtimal yine önde olacaklar.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İşte, yatırımcısına en az zarar ettiren kripto paralar! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SPK’dan kaldıraçlı Bitcoin borsasına kapatma talebi Dev Bitcoin borsası Binance’in BNB’si yeni bir borsaya eklendi Güncel kripto haberleri: Ethereum ve TRON hard fork’unda son durum, Coinbase XRP genişlemesi Blockchain Platformu Vakt Dört Yeni Şirketler Anlaştı 8 bin dolardan Bitcoin aldılar ve 12 bin dolardan sattılar! Olay Adam Craig Wright: Bitcoin’e Sansürcülük Bulaşmış

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır