Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

En iyi 5 Bitcoin fiyat tahmini

Ana Sayfa » GÜNCEL » En iyi 5 Bitcoin fiyat tahmini
En iyi 5 Bitcoin fiyat tahmini

© Reuters.  © Reuters.

Herkes Bitcoin fiyat tahmini duymak ister. İster Ay’a ulaşacağını iddia edin ister 0 $’a düşeceğini iddia edin. Bu konuda herkes özgürce fikir beyan edebilir. İşte 2017 ve 2018’in en iyi ve en kötü Bitcoin fiyat tahminleri.

En iyi 5 Bitcoin fiyat tahmini ne diyor?Bir parça ipin uzunluğu ne kadardır? Sorduğunuz kişiye bağlı olarak farklı bir yanıt alacaksınız. Aynı şey Bitcoin fiyatı için de geçerli. Kimse nereye gideceğini bilmiyor. Fakat bu, spekülatörlerin fiyat tahmini vermesini engellemiyor.

Burada, en popüler 5 Bitcoin fiyat tahmini gözden geçirilecek. Yazım sırasında, CoinMarketCap‘e göre bir numaralı kripto para 6,524 $‘dan işlem görüyor. Geçtiğimiz Aralık ayında zirvede olsa da, Bitcoin 20,000 $ hedefine uzak olarak değerlendirildi.

Kripto pazarında fırsatı kaçırma korkusu (FOMO) ve spekülatör ilgisi, fiyatları daha önce görülmemiş seviyelere itti. Bununla birlikte, Bitcoin gibi kripto varlıklarının daha da yükselebileceği fiyat tahminleri geldi.

1. Tim Draper – 250,000 $Bitcoin boğa Tim Draper, Draper Associates ve Draper Üniversitesi’nin kurucusu ve yönetici ortağı. Draper, ilginç bir Bitcoin fiyat tahmini yaptı. 2022’ye kadar 250,000 $’a çıkacağını söyledi. Aynı zamanda kripto para birimlerinin aynı yıla kadar fiat sisteminin yerini alacağını düşünüyor. Kasım ayında, ödeme yapmak için fiat para kullanmaya çalışan herkesin gülünç duruma düşeceğini iddia etti.

2. Max Keizer – 100 000 $ ve üstüKeizer Report’dan Max Keizer, Bitcoin fiyat tahmini için diğer bir boğa. Geçtiğimiz Haziran ayında attığı bir tweetde, Bitcoin’in fiyatının 100000 $ ve üzerinde olacağını yazdı. Bir Bitcoin grafiğini üzerinden fiyatın her seferinde zirveye ulaştığını ve bir başka zirveye ulaşılmadan önce yeniden düzeltme periyodunun gerçekleştiğini belirtiyor. Bunun, Bitcoin fiyatını gelecekte 100,000 $’a ve üzerine getireceğini söylüyor.

3. John McAfee – 2020’de 1 milyon dolarJohn McAfee olmadan hiçbir Bitcoin Fiyat tahmini listesi tam olmaz. Bitcoin boğası olan McAfee, Bitcoin fiyat tahminini iki katına çıkardı. Başlangıçta Bitcoin’in 2020 yılına kadar 500,000 $’a ulaşacağını tahmin etmişti. Ancak, Kasım ayında, bunu 1 milyon dolar olarak değiştirdi. Daha sonra tahmininin yanlış olması durumunda vücudundan bir parçasını yiyeceğini iddia etti. Bu iddia birçok kabus görmesi için yeterli. Haziran ayı itibariyle Bitcoin için 15,000 dolarlık tahmininin gerçekleşmemesi ile iki yılda 1 milyon dolara ulaşma ihtimali ne olur?

4. Cameron Winklevoss – şu anki değerinin 40 katıŞubat ayında, Winklevoss ikizlerinden olan Cameron, Bitcoin’in bir gün değerinin 40 katına ulaşabileceğini iddia etti. O sırada, Bitcoin 8,000 dolar civarında işlem görüyordu ve potansiyel olarak bir Bitcoin’i 320,000 $’a getiriyordu. Daha sonra 135 milyar dolar olan piyasa değeri ile ilgili olarak Cameron Winklevoss, 10-20 yıllık bir süre içinde, 5 trilyon dolardan fazla bir değere sahip olabileceğini söyledi. Bir taş atuımlık mesafede 7 trilyon dolar piyasa değeri ile altın bulunuyor.

5. Tom Lee – 2022’de 125,000 $Bir başka Bitcoin boğası olan Fundstrat’dan Tom Lee, Bitcoin fiyatının 2022 yılına kadar 125,000 $’ı vuracağından emin. Boğa koşularının ardından 2018’in başında Bitcoin fiyat tahmini yaptı. Ayrıca, Bitcoin’in yılsonuna kadar 25,000 doları göreceğini iddia etti. Ancak, şu anda böyle görünmüyor.

Bitcoin fiyatı hakkında senin tahminin nasıl olurdu? Bu konuda kendine güveniyorsan yorumlarını bize bildir.

Diğer Bitcoin (BTC) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

En iyi 5 Bitcoin fiyat tahmini - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin yeni altın olma yolunda ilerliyor 14 Kasım Bitcoin analizi: Bitcoin düşüş eğilimi devam ediyor Analistler, hareketsiz duran yüksek miktardaki balina adresleri konusunda uyardı Son 8 yıl: Bitcoin, Eylül aylarında nasıl bir performans gösterdi? Kraken Çalışanlarının Maaşlarını Bitcoin ile Ödüyor G20 Zirvesinde Kripto Paralar Konuşulacak mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır