Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İşte, kullanıcısını aldatmayan en dürüst Bitcoin borsaları!

Ana Sayfa » GÜNCEL » İşte, kullanıcısını aldatmayan en dürüst Bitcoin borsaları!
İşte, kullanıcısını aldatmayan en dürüst Bitcoin borsaları!

© Reuters.  © Reuters.

Blockchain Şeffaflık Enstitüsü, Kasım 2018 borsa decelendirme raporu’nu yayınladı. Rapora göre kullanıcısını aldatmayan en dürüst Bitcoin borsaları sırasıyla Binance, Okex ve Huobi oldu.

İşte, en dürüst Bitcoin borsaları

Dijital ticaretRapor, borsa derecelendirme metodolojisinde CoinMarketCap tarafından kullanılan bilgilerin belirsizliği konusuna da değindi. BTI (Blockchain Şeffaflık Enstitüsü), borsaların işlem hacimlerini daha doğru ölçmek için yeni bir sistem tasarladı.

İlk rapor, geçtiğimiz Ağustor’ta yayınlandı. Raporda, CoinMarketCap’teki 10 borsadan 7’si incelendi. Çoğu borsa, CMC’teki verilerinin %80-90’ı kadar trafik çekiyor.

Borsalar, böylece meşruiyet kazanmak için daha büyük borsaları arayan yeni kripto para birimlerini avladılar. Böylece, piyasalarda market hacmi şişirilmiş kripto paralar ile doldu. Sonuç olarak, kripto yatırımcılarının ve tacirlerinin para kaybetmesine yol açtı. İlk rapor yayınlandıktan iki ay sonra, BTI en doğru verilere ulaşmak için metodolojisine sürekli ince ayar çekti.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İşte, kullanıcısını aldatmayan en dürüst Bitcoin borsaları! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Piyasa Hacmi 200 Milyar Sınırına Geriliyor! CCN Kapanıyor! Bitcoin platformu Bakkt’ın beklenen uygulamasından ilk görüntü Bitcoin 5% artışla 5.539,9 seviyesinin üzerine çıktı Bancor’dan müthiş airdrop: BNT elindeki tüm Ethereum’ları (ETH) dağıtacak Craig Wright 2017 Yılından Bu Yana 114 Blockchain Patent Başvurusunda Bulundu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır