Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

IOTA’nın Beyni Serguei Popov Türkiye’ye Geliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » IOTA’nın Beyni Serguei Popov Türkiye’ye Geliyor
IOTA’nın Beyni Serguei Popov Türkiye’ye Geliyor

© Reuters.  IOTA’nın Beyni Serguei Popov Türkiye’ye Geliyor© Reuters. IOTA’nın Beyni Serguei Popov Türkiye’ye Geliyor

20 Şubat 2019’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek Blockchain Economy Istanbul Summit‘in uluslararası alanda tanınmış isimlerden oluşan konuşmacı listesine, son olarak IOTA kurucu ortağı Serguei Popov eklendi.

Serguei Popov, Kripto para ve Blockchain teknolojileri alanında önemli projelerden biri olan IOTA’nın kurucu ortağı ve aynı zamanda matematik profesörüdür. AdHive, Cartesi, KIRIK ve SteX gibi projelere danışmanlık yapan Popov, kripto paralara 2013 yılında ilgi duymaya başlamıştır. Popov, alltyapısında büyük katkı sahibi olduğu IOTA’yı David Sønstebø, Sergey Ivancheglo ve Dominik Schiener ile birlikte 2015 yılında kurmuştur.

Ortadoğu’nun en büyük Blockchain ve kripto para konferansı ‘’Blockchain Economy İstanbul Summit’’in zengin konuşmacı listesi arasında Serguei POPOV yanı sıra, Milyarder Yatırımcı Tim DRAPER, Wall Street Analisti Tom LEE, Liberland Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Vit JEDLICKA, Malta hükümetinin Blockchain danışmanı Cal Evans gibi önemli isimler ve analistler bulunuyor. 20 Şubat 2019’da İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek konferansta şimdiden yerinizi ayırtın.

“Blockchain Economy İstanbul Summit”

Mekan: Haliç Kongre Merkezi, Istanbul

Tarih: 20 Şubat 2019

Website: anbul/

IOTA’nın Beyni Serguei Popov Türkiye’ye Geliyor isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

IOTA’nın Beyni Serguei Popov Türkiye’ye Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rusya’da Yeni Yasa Tasarısı: Şirketler Özgürce Kripto Para Kullanabilsinler Bloomberg’e konuşan yatırım şirketi yöneticisinin yıl sonu Bitcoin hedefi 30,000 dolar Ripple’ı ( XRP) Bekleyen 1400 Banka Var İngiltere Blockchain Testlerini Sürdürüyor Binance Yeni Blockchain Tabanlı Bağış Sitesini Tanıttı Stellar Top 10 İçindeki Yerini, Yüzde 8 Üzerinde Büyüme İle İyice Sabitledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır