Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İnternet ödeme devi Skrill Ripple işbirliğini duyurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » İnternet ödeme devi Skrill Ripple işbirliğini duyurdu
İnternet ödeme devi Skrill Ripple işbirliğini duyurdu

© Reuters.  © Reuters.

Skrill Ripple işbirliği geliyor. Her ne kadar kripto market yükselişte olmasa da bu onun kitlesel kabulü yolundaki oyunu bıraktığı anlamına gelmiyor. Özellikle de Skrill gibi internet ödeme sistemleri arasındaki bir dev kendisini desteklediği zaman…

Skrill ve kripto paralarYeni yapılan bir açıklamaya göre Skrill, desteklediği kriptolar listesine XRP’yi de ekledi. Böyle bir karar, şu an marketin ikinci en büyük kriptosu olan XRP’nin destekçilerinden gelen çok sayıda talep üzerine alındı.

Nasdaq doğruladı, Bitcoin vadeliler geliyor

“Skrill ile alıp satabileceğiniz kripto para listesine XRP’nin de eklendiğini duyurmak bize heyecan veriyor. Ripple’ı isteyen herkese teşekkürler. Artık O burada!”

XRP platforma eklenen ilk kripto değil. Şu an Skrill’de listelenecek 5. kripto para. Daha önce şirket yüksek oranda talep edilen Bitcoin(BTC), Bitcoin Cash(BCH), Ethereum(ETH) ve Litecoin(LTC)’i listesine almıştı. Ve şu an hala Skrill kullanıcıları için mevcutlar.

Bitcoin Spekülatörleri Aralık ayı için hazırlanıyor!

Daha önce kriptolar hakkında konuşan Paysafe Group’un Skrill, NETELLER ve Income Access CEO’su Lorenzo Pellegrino şunları söylemişti:

“Kripto ticaret dünyası heyecan verici ve dinamik. Bu yüzden bizim dijital cüzdan servisimiz bu çevreye çokça katkıda bulunuyor.Skrill vasıtasıyla kripto ticaretinin hızlı ve kolayca yapılabiliyor olması şimdi ve gelecekte tüketicilere cazip gelecektir. Buna eminim.”

Ayrıca dijital değerlerin bu sınıfında deneyim kazanmak isteyenler için kendi platformlarında çalışmaya başlamanın uygun olacağını da söyledi. Fakat bunun nasıl yapılacağının yeterince bilinmediğini de sözlerine ekledi.

Ian Balina: SEC’in Bitcoin ETF kararı beni endişelendiriyor

Marketin reaksiyonuHer ne kadar Skrill’de listelenmek topluluk için büyük bir hareket olsa da, mevcut XRP fiyatını etkilemeye yetmedi. Yayına hazırlanıldığı esnada XRP 0.35$’dan işlem görüyordu ve son 7 günlük dönemde %2.7’nin üstünde değer kaybetmişti.

XRP şu an 14.5$ milyar üstünde market kapasitesi ile 2. Büyük kripto para. Buna rağmen birkaç haftadır süren ayı trendi O’nun 0.4$ ‘a ulaşmasını engelliyor.

Ripple Kripto para değil eleştirilerinin dozajı artıyor, Ripple (XRP) gerçek bir Kripto mu?

Şundan da bahsetmek önemli olacaktır. Geçmişte major kripto hırsızlıklarından zarar gören ünlü kripto borsası Coincheck, 1 hafta önce XRP’yi ticaret çiftlerinde yeniden kullanmaya başlayacaklarını duyurdu. Bu yalnızca Coincheck müşterileri için değil tüm XRP topluluğu için de güzel bir haber.

XRP hakkında tartışılacak diğer konular arasında bir dizi büyük miktarda XRP işleminin tek bir adrese gönderilmesi var. Sebebi açıklanmış değil. Yine de topluluk, büyük bir kurum tarafından satın alındığına ya da Ripple’ın değerlerinin büyük miktarının boşaltılması girişimi olduğuna inanıyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İnternet ödeme devi Skrill Ripple işbirliğini duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

‘Hodlerlar Hodlamaya Devam Edecek’: Toplam Bitcoin’lerin Yüzde 55’i, Multi Milyon Dolarlık Cüzdanlarda Duruyor Harvard ve Ünlü Giyim Devi Levi Strauss’tan Ethereum İş Birliği İran’ın Yeni Kripto Para Birimini Aslında Kim Satın Alacak? Bitcoin’de Boğalar Kaybettikleri Pozisyonları Yeniden Ele Geçirdiler Binance IEO’larının Yaşadığı Başarı Dikkat Çekiyor Bitcoin’in Lightning Network Protokolü, Alt Koinleri Kendi Oyunlarında Yenmeye Başladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır