Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İddia: Vitalik Buterin, Kasım Ayında 10 Bin Adet ETH Sattı

Ana Sayfa » GÜNCEL » İddia: Vitalik Buterin, Kasım Ayında 10 Bin Adet ETH Sattı
İddia: Vitalik Buterin, Kasım Ayında 10 Bin Adet ETH SattıEthereum, Bitcoin ile birlikte belki de en fazla takipçiye sahip kripto para. Kripto para piyasalarının yine Bitcoin ile birlikte iki lokomotifinden birisi olarak gösterilen platformun CEO’su Vitalik Buterin de dönem dönem sosyal medyada çeşitli tweetleri ve açıklamaları ile sürekli olarak göz önünde olan bir isim.

Buterin ile ilgili görünüşe göre, yeni bir iddia ortaya atılmış durumda. Twitter’da yer alan ”The Emperor” isimli bir hesabın paylaştığı bilgiye göre, uzunca bir süredir zorlanan ve fiyat olarak iki haneli rakamlara inen Ethereum’da, platformun kurucu ortağı Vitalik Buterin, elindeki 10 bin adet Ethereum’u 22 Kasım tarihinde satmış.

The Emperor isimli Twitter kullanıcısı, attığı twitte Buterin’in 10 bin adet Ethereum’u 22 Kasım tarihinde sattığını ifade ederken, konu bir anda sosyal medyada geniş bir yankı uyandırdı.

Kullanıcı, gönderinin Ether Scan’deki verisini de paylaşırken, attığı tweet ise şu şekilde oldu:

İşin ilginç yanı, Ether Scan’deki cüzdana bakıldığında cüzdanda toplamda 30 milyon dolarlık ETH bulunduğu göze çarpıyor. Buterin’in bu satış hamlesine pek de bir anlam veremeyen Twitter kullanıcıları, başarılı ismin bu hamlesi ile yanlış bir şey yaptığını iddia ediyor.

Buterin’in bu satışının cüzdandan cüzdana bir transfer olabileceğini de iddia eden bir kesim mevcut. Her ne olursa olsun, Vitalik Buterin’in Ethereum’un birçoklarına göre kötü olan döneminde 850 bin dolarlık bir kaynak girdisi sağlaması, ilgi çekici bir gelişme.

İddia: Vitalik Buterin, Kasım Ayında 10 Bin Adet ETH Sattı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İddia: Vitalik Buterin, Kasım Ayında 10 Bin Adet ETH Sattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Chris Burniske: Bitcoin 1 Trilyon Dolarlık Piyasa Değerine Ulaşabilir! Stellar Lumens’i Geride Bırakan EOS, Adeta Uçuyor! Yükseliş Yüzde 20 ve Hala Devam Ediyor Elon Musk’tan Bitcoin Yorumu: “Nakit Paradan İyi Olduğu Gün Gibi Ortada” IOTA’nın endüstri pazarı lansmanı gelecek dönemlerde coine fayda sağlayabilir Charlie Lee’den İddialı Çıkış: “Bir Sonraki Halving Litecoin Madenciliğinde Şok Etkisi Yaratacak” Önemli Gelişme: SPK, kaldıraçlı Bitcoin borsasını kapatıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır