Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Yükselişini Sürdürüyor – Kripto Para Piyasası Kırılmanın Eşiğinde Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Yükselişini Sürdürüyor – Kripto Para Piyasası Kırılmanın Eşiğinde Mi?
Bitcoin Yükselişini Sürdürüyor – Kripto Para Piyasası Kırılmanın Eşiğinde Mi?

Bitcoin Yükselişini Sürdürüyor – Kripto Para Piyasası Kırılmanın Eşiğinde Mi?Bitcoin Yükselişini Sürdürüyor – Kripto Para Piyasası Kırılmanın Eşiğinde Mi?

Bitcoin geçtiğimiz haftalarda 4.000 doların üzerine çıkmasından sonra bir daha 4.000 hattının gerisine düşmedi ve hala 4.000 üzeri duruşunu devam ettirmekte.

Bitcoin
Lider kripto para birimi için 6.000 dolar bir zamanların en önemli psikolojik destek hatlarından birisi olarak kabul edilse de, şuan 4.000 dolar seviyesi birçok uzmanın yorumlarına göre yeni psikolojik destek hattı haline geldi. Bitcoin basın saatine göre 4.047 dolarlık birim fiyata ve %0.40 gibi düşük bir yükselişe sahip. 70 milyar doların üzerinde durmayı başaran ve bu duruşunu devam ettiren Bitcoin, genel olarak piyasaya pek fazla etki edemiyor.

Genellikle Bitcoin yükselince bütün kripto para piyasası yükselmekteydi ancak son birkaç gündür Bitcoin dışındaki önemli kripto paralar ya yatay ya da negatif seyrediyor.

Binance Coin ise ilginç bir şekilde geçtiğimiz haftalarda yaşadığı yükselişi aratmaya başladı. Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance tarafından piyasaya sürülen Binance Coin, genellikle Binance Launchpad aracılığıyla ne zaman bir ICO yapılsa ciddi bir artış yaşamaktaydı.

İlk olarak yapılan BitTorrent Token sonrası özellikle inanılmaz bir yükseliş yaşayan Binance Coin, sırasıyla Fetch.AI ve geçtiğimiz günlerde yapılan Celer ICO’su sonrası aynı performansı sergileyemedi ve yükselişi her bir ICO esnasında biraz daha azaldı.

Logo değişikliğine giden ve Coinbase üzerinde de listelenen Stellar ise ilk başlarda yükseldiği 5. sırada çok fazla tutunamadı ve basın saatine göre 8. sıraya kadar geriledi.

Bitcoin Yükselişini Sürdürüyor – Kripto Para Piyasası Kırılmanın Eşiğinde Mi? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Yükselişini Sürdürüyor – Kripto Para Piyasası Kırılmanın Eşiğinde Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İngiliz yazar: ABD-İran savaşı, Bitcoin’i 100,000 dolara taşır Atomic Swap Özelliği, BitPay’e de Geliyor Ünlü Bitcoin Boğası: “BTC, 2021’e Kadar Facebook Sayesinde 100.000 Dolara Ulaşacak VanEck’ten Bitcoin ETF Mesajı, Ripple’dan BitStamp Hamlesi ve Vitalik Buterin’in 3.000 Ethereum Bağışı: Öne Çıkan Haberler Ünlü uzmandan yeni Bitcoin tahmini Coin Market Cap, Borsalar Konusunda Güncellemeye Gitti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır