Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İddia: Kripto Para Borsası Coinbase, PayPal İle Anlaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » İddia: Kripto Para Borsası Coinbase, PayPal İle Anlaştı
İddia: Kripto Para Borsası Coinbase, PayPal İle AnlaştıDünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, genellikle ne zaman bir gelişme yapsa bunu birden fazla mecrada yayınlaması ile tanınır. Ancak Newsbtc kaynağının aktardığı habere göre, Coinbase küçük çapta bir müşteri kitlesi için PayPal ile para çekim işlemlerini kullanıma açmasına rağmen, bunun hakkında herhangi bir duyuru yapmadı.

Resmi bir duyuru yapılmamasına rağmen, şirketin ‘sık sorulan sorular’ sayfasında, PayPal ile ilgili bir güncelleme görmek mümkün. İlgili kısımda şu ibare yer almakta:

”Kasım ayından itibaren Coinbase, müşterilerin kendi PayPal ve Coinbase hesaplarını birbiri ile ilişkilendirebileceği özelliği ekleyecek. İkamet edilen ülkeye bağlı olarak, müşteriler ya PayPal hesaplarını itibari para aktarabilecek, ya da ellerindeki kripto paraları PayPal hesaplarına ‘satabilecek’.”

Şu an için bildiride yer alan ve yeni özelliği kullanabilen ülkelerin arasında sadece ABD, Avrupa Birliği ülkeleri, İngiltere ve Kanada yer almakta. Ancak Newsbtc kaynağının İngiltere tabanlı Coinbase sitesinden yaptığı görüşmede, Coinbase destek botu henüz bu özelliğin mümkün olmadığını aktarmış.

Bunun yanı sıra Coinbase’in yayınladığı bildiride, ”şu an için müşteriler sadece PayPal kullanarak alım veya satım yapabilmekte ve işlemlerin mümkün olup olmaması bölgeye göre değişmekte. Coinbase, PayPal hesabı kullanarak dijital para birimi satın alma özelliğini desteklemiyor.”

PayPal özellikle sahip olduğu komisyonlar ile son dönemlerde adından bir kere daha söz ettirmişti ve yeni ortaya çıkan bu Coinbase ortaklığı eğer gerçekten de borsanın hizmet verdiği bütün ülkelerde kullanıma açılırsa, bu komisyonlar bir çok kişi için sıkıntı olmaya başlayabilir.

İddia: Kripto Para Borsası Coinbase, PayPal İle Anlaştı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İddia: Kripto Para Borsası Coinbase, PayPal İle Anlaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İnanamayacaksınız! Bakın Bitcoin 2018’de Kaç Kere Öldü Ripple Yeni Bankacılık Ortaklıkları ile XRP’yi 1 Dolara Çıkarabilir Mi? SEC masasındaki dosyalar çoğalıyor!  Yeni bir ETF dosyası daha sunuldu! Uçuk tahminler gerçekleşti: Bitcoin bu ülkede 76.000 dolara yükseldi 9 Temmuz kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum Bitcoin yükselirken manipülasyonlar devrede: CMC Bitcoin’de dump yaptı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır