Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İddia: Güney Koreli İnternet Devi Kakao, Mesajlaşma Uygulamasına Kripto Para Cüzdanı Entegre Edecek!

Ana Sayfa » GÜNCEL » İddia: Güney Koreli İnternet Devi Kakao, Mesajlaşma Uygulamasına Kripto Para Cüzdanı Entegre Edecek!
İddia: Güney Koreli İnternet Devi Kakao, Mesajlaşma Uygulamasına Kripto Para Cüzdanı Entegre Edecek!

© Reuters.  © Reuters.

18 Mart tarihinde Fnnews kaynağı tarafından yapılan habere göre, Güney Kore’nin en büyük ve dünyanın sayılı büyük internet şirketlerinden birisi olan Kakao, kendi mesajlaşma uygulaması KakaoTalk programına bir kripto para cüzdanı entegre edecek.

Söz konusu habere göre Güney Koreli internet devinin 44 milyon kullanıcıya sahip KakaoTalk uygulaması söz konusu kullanıcılara direkt olarak eşler arası kripto para alım satım işlemi fırsatı sunacak. Haberin devamında Kakao’nun iştiraki olan Ground X firmasının kendi blockchain platformunu piyasaya sürmesinden sonra kripto para cüzdanı entegrasyonuna geçiş yapacağı belirtilmekte.

Bloomberg kaynağının aktardığına göre ise Ground X firması geçmişte 90 milyon dolar toplamasından sonra yeni bir ICO daha başlatacak ve 90 milyon dolar gibi bir fon daha toplayacak. Güney Koreli internet devi daha önce yapay zeka ve blockchain gibi teknolojilere 57 milyon dolarlık bir harcama yapmıştı.

Başka bir teknoloji ve internet devi olan Samsung (KS:005930) da geçtiğimiz Şubat ayında kendi Galaxy S10 amiral gemisi akıllı telefonunda entegre bir kripto para cüzdanı sunacağı iddiasıyla gündeme gelmiş ancak bunları reddetmişti. Geçtiğimiz tarihlerde ise Samsung resmen söz konusu kripto para cüzdan entegrasyonunu onayladı ve Blockchain Keystore isimli ürününü tanıttı.

Bundan önce de New York Times kaynağı sosyal medya devi Facebook’un bir kripto para projesi üzerine çalıştığını ve bütün Facebook (NASDAQ:FB) ürünlerinde kullanılacak stabil koin üretmenin peşinde olduğunu duyurmuştu.

İddia: Güney Koreli İnternet Devi Kakao, Mesajlaşma Uygulamasına Kripto Para Cüzdanı Entegre Edecek! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İddia: Güney Koreli İnternet Devi Kakao, Mesajlaşma Uygulamasına Kripto Para Cüzdanı Entegre Edecek! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de Ani Sıçrama! Önemli Direnç Seviyesi Aşıldı Ripple’ın Eski CEO’su En Zenginler Listesinde Robinhood New York’ta Kripto Para Hizmeti Verecek Zcash CEO’su: Grin ve Beam’i Rakip Olarak Görmüyorum! Japonya’nın Lisanslı Kripto Para Borsalarından BitTrade, Huobi Markasına Geçiş Yapıyor Bitcoin ile US10Y Grafiği Arasındaki Bağlantı Ne Anlama Geliyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır