Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İddia: Bakkt’ın Bitcoin Vadelileri Kasımın İlk Haftası Onaylanabilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » İddia: Bakkt’ın Bitcoin Vadelileri Kasımın İlk Haftası Onaylanabilir!
İddia: Bakkt’ın Bitcoin Vadelileri Kasımın İlk Haftası Onaylanabilir!Son dönemlerde adından çokça söz ettiren ve bir çok kripto para topuluğu üyesini heyecana sürükleyen Bakkt, yeni ve daha iyi haberlerle yoluna devam etmekte. Geçtiğimiz haftalarda gündeme çıkan bir haberde de belirttiğimiz üzre, yetkililer Bakkt platformunun Bitcoin Vadeli İşlemlerinin 12 Aralıkta kullanıma sunulacağını açıklamıştı.

CoinTelegraph kaynağının 25 Ekim tarihinde yayınladığı bir habere göre ise, Bakkt söz konusu BTC vadelileri için gereken onayı önümüzdeki hafta içerisinde alabilir. CBOE’nin Bitcoin vadeli işlemlerinden değişik bir konsept uygulayan Bakkt’ın vadeli işlem sözleşmeleri fiziki teslimatlı olacak ve bir yerde depolanacak.

Eğer ABD’li düzenleyiciler ve finansal regülatörler projeye yeşil ışık yakarsa, dünyanın en büyük menkul kıymetler borsası olan NYSE‘nin ana firması ICE‘nin platformu Bakkt, önümüzdeki ayın ilk haftasında hizmet vermeye başlayabilir. The Block kaynağından alıntı yapılan haberde, söz konusu gelişmenin ”olayla ilgili direkt bağlantısı bulunan” isimsiz bir kaynaktan alındığı belirtilmekte.

İsimsiz kaynak bunun yanı sıra Şikago merkezli DV Trading platformunun da Bakkt’ın ürününe destek vereceğini bildirdi.

Bitcoin ETF’leri ve özellikle düzenleyici çerçeve kripto para topluluğundaki bir çok ismi ikiye ayırmış ve karşı karşıya getirmiş durumda. Bir kesim aşırı düzenlemenin ve ETF gibi varlıkların sektörü geleneksel finans sektörüne dönüştüreceğini ve kripto paraların anarşizminin ortadan kalkacağını düşünürken, bir diğer kesim sektörün ilerlemesi için bunun şart olduğunu ifade etmekte.

İddia: Bakkt’ın Bitcoin Vadelileri Kasımın İlk Haftası Onaylanabilir! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İddia: Bakkt’ın Bitcoin Vadelileri Kasımın İlk Haftası Onaylanabilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in yıl sonuna kadar 20 bin doları aşma şansı belirlendi 2018’in en iyi ve en kötü performans sergileyen altcoinleri Binance CEO’su CZ, 2018’in Kripto Paralar İçin ‘Düzeltme Yılı’ Olduğunu Düşünüyor BitMEX’teki Bitcoin tasfiyeleri çığrından çıktı: 1,6 milyar dolar! Dikkat: Dolandırıcılara ait 118 milyon dolarlık Bitcoin hareket halinde 3.100 dolar Bitcoin’in gerçek dip seviyesi miydi? Analist görüşleri ne yönde?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır