Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kıdemli Piyasa Analisti: Bitcoin Piyasası ”Kazanan Her Şeyi Alır” Durumunda

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kıdemli Piyasa Analisti: Bitcoin Piyasası ”Kazanan Her Şeyi Alır” Durumunda
Kıdemli Piyasa Analisti: Bitcoin Piyasası ”Kazanan Her Şeyi Alır” Durumunda

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasası geçtiğimiz hafta yaşadığı büyük kayıp ile, dünyanın en ünlü finans balonlarından olan dot-com olayından bile daha fazla değer kaybı yaşadı. Bir çok kişi bu durumun çok önemli olmadığını düşünse de, kripto para eleştirmenleri söz konusu fırsatı kaçırmamaya yeminli gibi duruyor.

Kazanan Her Şeyi Alır
Bloomberg‘in 12 Eylül tarihinde vurguladığı üzre, MVIS CryptoCompare Digital Assets 10 Endeksi, geçtiğimiz sene tüm zamanların en yüksek seviyesinden, %80 oranında bir değer kaybı yaşadı ve dot-com düşüşünü geride bıraktı.

Markets.com kıdemli piyasa analisti Neil Wilson, konu hakkında açıklamalarda bulundu:

”Şu an durum kazanan her şeyi alır piyasasından ibaret – Bitcoin buna en yakın olanı.”

Tecrübeli kripto para yatırımcıları bu yıl durmadan devam eden düşüşlere rağmen piyasa performansını hep savundu ve özellikle Bitcoin düştüğü yerden her zaman kalktı. Neil’a göre, bütün kriptoların şu anki görüntüsü ”devasa spekülatif bir balon” durumunda ve kripto para birimlerinden kazananlar her zaman ”daha fazlası parası olanlar.”

Bunun yanı sıra, geçtiğimiz günlerde açıklama yapan BitPay CCO’su Sonny Singh, Bitcoin konusunda umutsuz olmadığını, ancak asıl sorunun alt koinler olduğunu vurgulamıştı.

”Bugüne kadar Bitcoin konusunda hiç bu kadar iyimser olmamıştık. Ancak asıl mesele, alt koinler.”

Alt koinler arasında en çok darbe yiyenlerden olan Ethereum ve Litecoin de, sırasıyla 12 ve 16 ayın en düşük seviyelerine indikten sonra, özellikle son iki gün içerisinde tekrardan yeşillendi ve değer kazandı.

Kıdemli Piyasa Analisti: Bitcoin Piyasası ”Kazanan Her Şeyi Alır” Durumunda isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kıdemli Piyasa Analisti: Bitcoin Piyasası ”Kazanan Her Şeyi Alır” Durumunda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Paxos işbirliği haberi Ontology (ONT) fiyatını yüzde 10 artırdı – Devamı gelir mi? Rus Enerji Devi Gazprom Blockchain Teknolojisini Kullanacak Grafikle gösterildi: “Bitcoin’de gerçek FOMO, 10,000 dolardan sonra başlayacak” Rus şirket dev Bitcoin madencilik tesisini açmayı planlıyor Ripple CTO’su David Schwartz, Ripple İsminin Kökenini Açıkladı Binance, Bu Yılın İlk Çeyreğinde, Bir Önceki Döneme Göre Yüzde 66 Daha Fazla Kar Etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır