Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hükümete Ait Holding, Binance’ın Singapur Hamlesine Yatırım Yaptı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hükümete Ait Holding, Binance’ın Singapur Hamlesine Yatırım Yaptı!
Hükümete Ait Holding, Binance’ın Singapur Hamlesine Yatırım Yaptı!

2/2


2/2


23 Ekim tarihinde Cointelegraph kaynağı ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre, Vertex Ventures şirketi, dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘in Singapur içerisindeki durumunu büyütebilmesi için firmaya yatırım yaptı.

Vertex Ventures temel olarak hükümete bağlı olup 233 milyar dolarlık bir varlığı yöneten Temasek Holding‘in bir alt kolu konumunda bulunuyor. Şirket 2015 yılında işletmeci – yatırımcıların küresel ağı şeklinde kuruldu ve yönettiği portföyler arasında ABD, Çin, İsrail, Hindistan ve Güneydoğu Asya gibi bölgelerden firmalar ve müşteriler de bulunuyor. Vertex ilk aşamadaki yatırımlara odaklanmakta ve şu an yönetimi altında 2.5 milyar dolar bulunuyor.

Yapılan basın açıklamasına göre yapılan yatırım Vertex Ventures Çin ile Vertex Ventures Güneydoğu Asya ve Hindistan şubelerinin ortak bir projesi durumunda. Yatırımın temel amacı ise Binance’in Singapur içerisinde bir kripto para – itibari para borsası açması için destek olmak. Binance, Singapur içerisinde itibari para – kripto para borsası açma planını ilk olarak Eylül ayında duyurmuştu.


İlgili haber:
Binance, Singapur’da Bir Kripto Para Borsası Açacak

Binance CEO’su Changpeng Zhao veya daha bilinen ismiyle ”CZ’‘ ise, söz konusu gelişmeyi kendi Twitter hesabından paylaşıp, Singapur’un Asya içerisindeki merkezlerden birisi olacağını vurguladı.

Binance CFO’su Wei Zhou ise borsanın ”bir blockchain eko sistemi kurmak ve Singapur içerisindeki bütün pay sahipleri ile ortak çalışmak için” heyecanla beklediklerini vurguladı.

Hükümete Ait Holding, Binance’ın Singapur Hamlesine Yatırım Yaptı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hükümete Ait Holding, Binance’ın Singapur Hamlesine Yatırım Yaptı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’i Günde 1 Milyondan Fazla Kişi Kullanıyor Morgan Creek Digital, Tokenleştirilmiş Gayrimenkul Startup Firmasına Yatırım Yaptı! Hindistan Federal Banka’sı, Ripple’la (XRP) ortaklık kuruyor Merkezi Olmayan Token Exchange Tone Vays: Sıradaki Boğa Piyasası Çok Fazla Bitcoin Harcaması ve Kullanımı Getirecek Büyük İddia: Bitcoin 100 Bin Dolar Olacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır