Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

HTC’nin Blockchain Telefonu Exodus, Ön Satışa Açıldı! Sadece Bitcoin veya Ethereum İle Ödeme Kabul Oluyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » HTC’nin Blockchain Telefonu Exodus, Ön Satışa Açıldı! Sadece Bitcoin veya Ethereum İle Ödeme Kabul Oluyor
HTC’nin Blockchain Telefonu Exodus, Ön Satışa Açıldı! Sadece Bitcoin veya Ethereum İle Ödeme Kabul OluyorDünyanın önde gelen telefon ve teknoloji üreticilerinden HTC, ilk Android cihazını üretmesinin ardından yaklaşık 10 yıl sonra, ilk blockchain telefonunu da piyasaya sürmek üzere.

Firmanın Salı günü yaptığı resmi açıklamaya göre, HTC Exodus’un ilk versiyonu artık ön sipariş olarak alınabilmekte. HTC ön sipariş için kripto para birimleri ile ödeme yapılmasını ise zorunlu kılıyor.

EXODUS 1 isimli cihaz, sadece Bitcoin veya Ethereum kullanılarak satın alınabilecek ve Aralık ayından itibaren kargoya teslim edilecek. Firma bunun yanı sıra telefonun ilk versiyonuna katkıda bulunması için geliştiriciler aradığını da açıkladı.

EXODUS 1 isimli ilk Exodus versiyonu şu an için ABD, Hong Kong, Singapur, Yeni Zelanda, İngiltere ve 30 başka ülkede de satışa sunulacak. HTC’nin merkeziyetsizlik departmanı sorumlusu Phil Chen, CoinDesk kaynağına yaptığı açıklamada şirketin bu ilk versiyon konusunda blockchain topluluğundan iyi dönütler beklediğini ve bu cihazı beraber geliştireceklerini ifade etti.

”Hedef Blockchain topluluğu ile başlayıp cihaz içi cüzdanımızı ve teknolojimizi çok daha güvenli bir hale getirme konusunda onların yardımını almak.”’

Chen bu konuda topluluk üyelerinden cihazı test etmelerini, önerilerde bulunmalarını, çözümler ve geri dönütler vermelerini beklediklerini vurguladı.

”Mevcut rakamlar şu an dünyada 35 milyon cüzdan olduğunu ortaya koymakta.”

Chen bunca cüzdana rağmen kendi telefonlarının ve cihaz içi cüzdan uygulamasının bunların ötesinde ve çok daha geniş bir piyasaya yönelik olduğunun altını çizdi.

HTC’nin Blockchain Telefonu Exodus, Ön Satışa Açıldı! Sadece Bitcoin veya Ethereum İle Ödeme Kabul Oluyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

HTC’nin Blockchain Telefonu Exodus, Ön Satışa Açıldı! Sadece Bitcoin veya Ethereum İle Ödeme Kabul Oluyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

11 Eylül Saldırısının Detaylarını Açıklamakla Teklif Eden Grup, Ne Kadar Bitcoin Topladı? CLS’in Blockchain Platformu Artık Aktif! Üyeler Arasında Goldman Sachs ve Morgan Stanley Var CryptoOracle: Bitcoin Amazon’un izinden gidiyor İşte neden Bitcoin (BTC) için her şeyin güzel olacağının cevabı Bakkt kesin tarihi açıkladı, Bitcoin fırladı! Bitcoin SV Düşerken, Bitcoin Cash Çıkıyor – BSV Başka Borsalardan da Delist Edilecek Mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır