Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hedge Fonu Yöneticisi Miller: Ripple Fazla Abartılıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hedge Fonu Yöneticisi Miller: Ripple Fazla Abartılıyor
Hedge Fonu Yöneticisi Miller: Ripple Fazla AbartılıyorMiller Value Partners’ın (MVP) yönetim kurulu başkanı olan Bill Miller, Ripple‘ın tokenı XRP hakkında bazı olumsuz açıklamalarda bulundu.

MVP’nin yönetim kurulu başkanı Miller, 9 Ocak’ta CNBC’ye bir röportaj verdi ve kripto para piyasasındaki bazı koinler hakkında konuştu. MVP Bitcoin’e ilk olarak 2014 yılında yatırım yaptı ve şirket o zamandan beri Bitcoin’e verdiği desteği sürdürüyor.

Miller, katıldığı programda ilk olarak şirketin Bitcoin portföyü hakkında açıklamalarda bulundu. Miller’ın açıklamalarına göre şirket, Bitcoin ve Bitcoin Cash’e yaptığı yatırımları diğer yatırımlarından ayrı bir yerde tutuyor:

“Varlıklarımızın yüzde 10’luk kısmını Bitcoin ve Bitcoin Cash’e ayırdık. Geri kalan yüzde 90’lık kısım ise başka bir fonda duruyor. Bu fonla ne yapılacağına ortaklar karar veriyorlar. İster tutarlar, ister satarlar, ister bu parayı tekrar hedge fonuna aktarırlar.”

Miller’ın açıklamalarına göre MVP, Bitcoin’e yatırım yapmaya başladığında BTC fiyatı 350 doların altındaydı.

Ripple Açıklamaları

Miller uzun süredir Bitcoin’e verdiği destekle tanınıyor olsa da kendisinin XRP hakkındaki görüşlerinin pek olumlu olduğunu söyleyemeyiz. Ripple’ın işi biraz “abarttığını” belirten Miller, şöyle ekliyor:

“Ripple ağında bile XRP kullanmak şart değil, daha farklı koinler kullanılabiliyor. Coinmarketcap verilerine baktığınızda 38 milyar XRP olduğunu görüyorsunuz ama bu sayı aslında 100 milyara yakın. Çünkü Ripple, elinde yaklaşık 61 milyar adet XRP bulunduruyor.”

Miller ayrıca şirketin genel kripto para yatırımları hakkında konuştu. MVP’nin şu an için Bitcoin ve Bitcoin Cash odaklı olduğunu söyleyen Miller, diğer koinleri de incelediklerini belirtti. Ancak XRP’nin bu konuda pek şansı yok gibi görünüyor.

Hedge Fonu Yöneticisi Miller: Ripple Fazla Abartılıyor isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hedge Fonu Yöneticisi Miller: Ripple Fazla Abartılıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TrueUSD (TUSD) Binance Borsasında Listeleniyor Ethereum (ETH) Fiyatı Artmıyor. Çünkü… Morgan Stanley’den YENİ Bitcoin raporu bomba gibi! Bitcoin ETF’nin Onaylanması Yıllar Alabilir: Pantera Capital CEO’su İki Madenci Bitcoin Cash Blockchain üzerine yüzde 51 saldırısı gerçekleştirdi Tron CEO’su Justin Sun: TRX, ETH’yi Geçecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır