Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Hedge Fonu CEO’su: Binance En Güvenilir Kripto Para Borsasıdır

Ana Sayfa » GÜNCEL » Hedge Fonu CEO’su: Binance En Güvenilir Kripto Para Borsasıdır
Hedge Fonu CEO’su: Binance En Güvenilir Kripto Para BorsasıdırThree Arrows Capital isimli hedge fonunun CEO’su olan Su Zhu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada piyasa hacmine göre en büyük kripto para borsası Binance‘nin, aynı zamanda kripto para topluluğu içerisindeki yatırımcılar tarafından en çok güvenilen kripto para borsası olduğunu da ifade etti.

Beaxy isimli kripto para borsası tarafından yapılan anketin sonuçlarına değinerek açıklamalarda bulunan Su Zhu, ”hafif çapta regüle edilen bir borsa” olan Binance’nin, aynı zamanda en çok güvenilen kripto para borsası olduğunu vurguladı.

Beaxy tarafından yapılan anket içerisinde kullanıcılara en çok güvendikleri kripto para borsası sorulmuş ve şıklar arasında Coinbase, Binance, Bitmex ve OKEx verilmişti. 11.581 kişinin katıldığı anket içerisinde, %63 gibi ezici bir üstünlüğe sahip olan Binance kripto para borsasını, %31 ile Coinbase takip ederken, %4 ile Bitmex üçüncü, %2 ile OKEx ise dördüncü sırada yer almakta.

Temel olarak kripto para – kripto para odaklı pariteler ve alım satımlardan hacim elde eden Binance, aslında sadece bu tip bir borsa değil. Ünlü platform geçtiğimiz tarihlerde Uganda içerisinde ciddi anlamda regüle edilen itibari para – kripto para borsası açmış ve yakında da Singapur içerisinde benzer bir kripto para platformu açacağını duyurmuştu.

Hedge Fonu CEO’su: Binance En Güvenilir Kripto Para Borsasıdır isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Hedge Fonu CEO’su: Binance En Güvenilir Kripto Para Borsasıdır - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’deki sert düşüş satın alma fırsatı mı? Ukraynalı Adam Kendi İnternet Sitelerinde CrpytoJacking Yapmaktan Tutuklandı! İnternetin Ötesinde Bitcoin: Uydu Üzerinden İlk Mesaj Yayınlandı Bitcoin 5000 doları aştı: Ayı piyasası resmen bitti mi? Alman Hükümeti Kripto Para Borsalarıyla İlgili Açıklama Yaptı ABD’deki Yeni Tasarı Sunuldu: “Blockchain Bir An Önce Düzenlenmeli”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır