Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Haftanın Verge Haberleri: Nascar, Ortaklık ve Toplumsal Kabul Hamlesi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Haftanın Verge Haberleri: Nascar, Ortaklık ve Toplumsal Kabul Hamlesi
Haftanın Verge Haberleri: Nascar, Ortaklık ve Toplumsal Kabul Hamlesi

© Reuters.  © Reuters.

Haftanın Verge haberleri ile karşınızdayız. Uzun zamandır üzerine ölü toprağı serpilen Verge küllerinden doğmaya çalışıyor. Bu açıdan aktif bir haftayı geride bıraktık diyebiliriz.

Haftanın Verge HaberleriNetCoins YarışmasıVerge yazılım ekibi ve topluluğu Verge’ün toplumsal kabulü açısından Dünya çapında büyük bir adım atmaya hazırlanıyor. Verge geçenlerde kendisini sanal Bitcoin ATM’si olarak tanımlayan NetCoins oylamasına dahil olmuştu.

Konu hakkında Verge merkez yazılım ekibinden Manuel Cabras şunları söylüyor:

“Sevgili Verge severler. NetCoins oylamasında listelendik ve şu an oylarınıza ihtiyacımız var.

Kurallar: Günde yalnızca 1 oy – sahte oy ya da bot hesap yasak – katılım için bir e-mail hesabı gerekli ve elbette oylama ücretsiz.”

Yazı yayına hazırlandığında oylama yeni bitmişti. Netcoins yetkilileri ise oyları kontrol ettiklerini ve kazananı haftaya duyuracaklarını açıkladılar. Oylama tamamlanmadan önce Verge’ün (XVG) önde olduğunu belirtmekte fayda var.

NetCoins binlerce müşterisine kolay yoldan Bitcoin alımı konusunda yardımcı olan bir teşekkül olarak tanımlanabilir. Firma, tüccar ve perakendecilere mağazalarında BTC satmanın kolay bir yolunu sunan sanal bir Bitcoin ATM yazılımı sunuyor. Bu da insanların kolayca kripto paralara erişimi demek. Verge eğer bu yarışmayı kazanırsa Netcoins’in desteklediği Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Bitcoin Cash gibi devlerle birlikte yerini alacak.

NetCents Ortaklığı16 Ekim günü Verge ve NetCents arasında ortaklığa gidildiği haberi yayıldı. NetCents’i Verge’ün tedarikçi firması haline getiren anlaşma iki tarafın da karşılıklı yararına atılmış bir adım. NetCent’in üstlenmiş olduğu role karşılık Verge de NetCents’i kendi platformunda, sosyal medya kuruluşlarında ve pazarlama kanallarında tanıtacak.

NASCARABD’deki NASCAR yarışlarını bilmeyenimiz yoktur. Amerikan versiyonu kadar bilinmese de bu yarışların Avrupa versiyonu en az onun kadar heyecan vericidir. Bu yarışlar 2009 yılından bu yana her yıl yapılıyor.

44 numaralı Chevrolet yarış arabasıyla yarışan Gil Linster dün bu platformda Verge’ün temsilcisiydi. Yapılan sponsorluk anlaşması neticesinde dün yapılan yarışlarda Linster arabasında ve başlığında Verge logosuna yer verdi.

Sonuç Olarak:Son birkaç ayda Verge topluluğunun neredeyse projeye itimatının kalmadığını hatırlamakta fayda var. O yüzden bu hamleleri bir de düşen devin ayağa kalkma hamleleri olarak okumak lazım. Hem proje sahiplerinin hem de Verge topluluğunun geçmişten dersler çıkartarak yoluna devam ettiğini görmek sevindirici. Bu takım birlikte hem toplumsal kabul hem de teknik geliştirmeler anlamında birbirini destekleyerek ilerliyor diyebiliriz.

Verge Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Haftanın Verge Haberleri: Nascar, Ortaklık ve Toplumsal Kabul Hamlesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Artık Sigorta Tasarruf Fonları için Kullanılabilecek! Lüksemburg’da “Blockchain Bazlı Hisse” Dönemi Yasal Olarak Başladı Dev İddia: “Ripple, XRP’yi Listeletmek İçin Coinbase’e Ödeme Yaptı” Coinbase’de Yaprak Dökümü Sürüyor Tether’e Sürpriz Kullanım Alanı Bitcoin kârını mevduat hesabına kabul etmeyen bankaya 22.5 milyon dolarlık dava

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır