Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Günün Önemli Kripto Arbitraj Fırsatları: XLM, ZEC…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Günün Önemli Kripto Arbitraj Fırsatları: XLM, ZEC…
Günün Önemli Kripto Arbitraj Fırsatları: XLM, ZEC…

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para birimi dünyasında altcoinler önemli kripto arbitraj fırsatları sunuyorlar. Bugün fiyatlarda çok fazla dalgalanma olmasa da özellikle YoBit Borsası, arbitraj için öncelikli seçeneğiz olmalı.

Bugünün Önemli Kripto Arbitraj FırsatlarıZCash (Sistemkoin / Poloniex / YoBit)Bugünün arbitraj fırsatlarına baktığımızda ZCash kısa zamanda kara geçmek için oldukça çok alım-satım fırsatı sunuyor. Sistemkoin üzerinde satın alma ve HitBTC, Poloniex veya YoBit üzerinde satış yapma, yatırımcıya epey bir kar bırakacaktır. Bununla beraber bir seçenek daha karşımıza çıkıyor. O da, Bitfinex, HitBTc ve Gato’dan satın alıp YoBit‘te satmak. Bu alışverişten % 2 civarı bir kar sağlamanız mümkün.

Ethereum Classic (Poloniex / Livecoin / Koineks)Borsalara şöyle bir göz attığımızda Ethereum Classic fiyatlarının biraz farklılık gösterdiğini hemen fark edebiliriz. Örneğin Koineks’teki ETH Classic fiyatı Poloniex, YoBit ve LiveCoin borsasındaki fiyatlara oranla daha düşük. Diğer taraftan ETH classic’i Poloniex, Gate, Binance ve KuCoin üzerinden satın alırsak YoBit’ten daha ucuza getirmiş oluruz. Bu küçük detaylar sayesinde bile kolaylıkla % 3’e varan karlar elde edebiliriz.

XEM (Koineks / YoBit / LiveCoin)XEM’i Yobit üzerinden alıp satmak arbitrajcı için devasa bir kâr bırakabilir. Yobt borsasındaki XEM fiyatı Koineks’e göre % 12, LiveCoin’e göre % 9 daha yüksek. Bu kadar çok farkın olması da hakikaten ilginç. Ancak bunu fark eden arbitrajcıların sayısını çoğalması makasın kısa sürede kapanmasına sebep olacaktır.

TRX (KuCoin / OKEx / YoBit)TRX ticareti için de birkaç ilginç fırsat var. Ancak kısa zamanda kar etmek istiyorsanız satın almak için YoBit borsası tek seçeneğiniz. Satın aldığınız kripto coinleri KuCoin, HitbTC, OKEx veya Gate üzerinden satmak size % 2’ye kadar kolay kazanım fırsatı sağlayacaktır. Bitfinex ve Binance üzerinde satın almak da diğer seçenekler olarak aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Dogecoin (Gate / HitBTC / YoBit)Dogecoin’i LiveCoin, Sistemkoin, Koineks, HitBTC ve Poloniex satın almak ve YoBit üzerinden satmak size az çaba ile % 3,7’ye kadar kar elde etmenizi sağlayacaktır.

Bitcoin Cash (Livecoin / Kraken / KuCoin)Bitcoin Cash atbitrajcıları için kripto parayı Gate, LiveCoin, Kraken, KuCoin, HitBTC veya OKEx’ten satın alırken YoBit’te satmak en iyi seçenek olacaktır. Kraken üzerinden satın alıp LiveCoin üzerinde satış yapmak da bir seçenek olabilir. Bu şekilde bir alış-satıştan elde edilecek minimum kar % 0,7 iken, maksimum kar ise % 4 olacaktır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Günün Önemli Kripto Arbitraj Fırsatları: XLM, ZEC… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SPK’dan kaldıraçlı Bitcoin borsasına kapatma talebi Dev Bitcoin borsası Binance’in BNB’si yeni bir borsaya eklendi Güncel kripto haberleri: Ethereum ve TRON hard fork’unda son durum, Coinbase XRP genişlemesi Blockchain Platformu Vakt Dört Yeni Şirketler Anlaştı 8 bin dolardan Bitcoin aldılar ve 12 bin dolardan sattılar! Olay Adam Craig Wright: Bitcoin’e Sansürcülük Bulaşmış

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır