Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Günün kripto para haber özetleri: Bitcoin, Ripple, Tron, EOS, VeChain

Ana Sayfa » GÜNCEL » Günün kripto para haber özetleri: Bitcoin, Ripple, Tron, EOS, VeChain
Günün kripto para haber özetleri: Bitcoin, Ripple, Tron, EOS, VeChain


Bitcoin ve XRP satın alan kripto yatırımcılarından EOS ve Tron arasındaki DApp yarışına kadar, günün kripto para haber ve gelişmelerine göz atalım.

Günün kripto para haber özetleriBitcoin ve XRPSosyal yatırım platformu eToro’daki piyasa analisti, yatırımcıların kripto piyasası dibe giderken Bitcoin ve XRP satın aldıklarını söylüyor.

CNBC’ye göre, Greenspan, müşterilerine yaptığı yeni bir duyuruda mevcut iklimin bir alıcı piyasası olduğuna inandığını ve fiyatın 5,000 $ civarında kalırsa durumu değerlendireceğini bildirdi.

“Bir sonraki mantıksal destek seviyesi 5,000 $ ‘dır. Fakat eğer bu seviye tutulmaz ise, bir sonraki mantıksal destek seviyesi 3,500 dolara kadar olmaz.”

EthereumNew York Times ile yeni bir röportajda, Etherenum geliştirme stüdyosu ConsenSys’nin kurucu ortağı olan Joseph Lubin, blokzincir teknolojisinin lüks mal endüstrisine büyük bir destek sağlayabileceğini söyledi.

“Blokzincir teknolojisi ile yeni, güvenilir ve doğrulanabilir bir altyapının yaratılması lüks ürünleri taklit ürünlere karşı olan savaşta avantajlı hale getirebilir. Makul miktarda yatırım alır ve daha geniş bir tedarik ağının aksine kontrollü bir tedarik zinciri içinde izlenmesi daha kolay olurdu. Ancak teknoloji orada ve biz de bu konuda daha iyiye gidiyoruz.”

RippleRipple’in ürün başkan yardımcısı Asheesh Birla, stabil koinlerin faydası ve uygulanabilirliği hakkında kapsamlı bir genel değerlendirme yazısı yayınladı.

Birla, fiyat para birimine 1:1 oranında sabitlenen koinler için kullanım durumlarını ve gelecekteki yasal beklentileri analiz ediyor.

TronTRX, IOS ve Android için birden fazla kripto parayı destekleyen cüzdan olan Huobi Wallet’e eklendi. Kullanıcılar kendi özel anahtarlarını kullanarak kendi varlıklarını kontrol edebilir.

EOS ve TronEOS ve Tron, Blockchain Center’ın en son verilerine göre, diğer tüm kripto para birimlerinden daha fazla işlem gerçekleştiriyor.

İstatistikler, EOS’un, haftada yaklaşık 34,000,000 işlem, Tron’un ise haftada yaklaşık 8,000,000 işlem gerçekleştirdiğini gösteriyor.


StellarStellar, ekibine yeni bir yazılım geliştiricisi ekledi.

Jonathan Jove, çeşitli alanlarda güvenilir ve performanslı sistemler oluşturma deneyimi olan bir yazılım mühendisi. Matematik ve Fizik alanında MIT’den SB aldı. Stellar Geliştirme Vakfı’na katılmadan önce, Jon, Tower Research Capital’da yatırım uzmanı idi.

LitecoinLitecoin Vakfı, Vakfın iOS için resmi cüzdanı olan Loafwallet’in yeni bir versiyonunu yayınladı.

“Cryptocurrency cüzdanının yeni sürümü, Simplex ile entegrasyonu içermekte. Simplex, dolandırıcılık içermeyen işlemler sağlamak için AI & makine öğrenimini destekleyen yeni bir kripto para ödeme kuruluşudur. LoafWallet kullanıcılarına Litecoin’i uygulamadan çıkmadan doğrudan satın alma olanağı vermektedir.”

VeChainVeChain, blokzincir ekosistemini Panasonic, Delta Airlines (NYSE:DAL), Siemens, Capital One, SAP ve State Farm gibi 60’ın üzerinde büyük şirkete sundu.

Risk sermayesi milyarder Tim Draper’ın portföyünün bir parçası olan Şangay merkezli şirket, California Mountain View’daki DNV CEO zirvesine katıldı.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Günün kripto para haber özetleri: Bitcoin, Ripple, Tron, EOS, VeChain - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve Altcoin Borsası Cryptopia, Çalınan Fonlar İçin Ödeme Planını Duyurdu Monero Fiyatları Rekor Seviyeye Çıktı Ripple’ın tecrübeli yazılım mühendisi Evan Schwartz’i istifa etti, XRP ise olumsuz bölgeye indi Bitcoin mi Altcoin mi: Yatırımcılar Ne Düşünüyor? Kripto Para Uzmanı Tone Vays’e Göre Bitcoin’deki Son Ralli Mantık Dışı! Tron Bu Hafta Hard Forka Gidiyor! Fiyatlar Nasıl Etkilenecek?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır