Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Günün Kripto Para Arbitraj Fırsatları 5 Kasım Pazartesi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Günün Kripto Para Arbitraj Fırsatları 5 Kasım Pazartesi!
Günün Kripto Para Arbitraj Fırsatları 5 Kasım Pazartesi!

© Reuters.  © Reuters.

Bazı kripto paralar hayat belirtisi gösterse de bu genellikle kısa ömürlü oluyor. Üçlü arbitraj imkanı sektörde faliyet gösteren tacirlere farklı imkanlar sunuyor. Tabi her konuda olduğu gibi kârı olduğu gibi riski de mevcuttur. Sizin için günün kripto para arbitraj fırsatlarını araştırtık.

Günün Kripto Para Arbitraj FırsatlarıXLM (Kraken / CoinDCX / CoinDelta)Üçlü arbtrajda olduğu her zaman olduğu gibi, bir çok parite ve borsanın dahil etmemiz gereken bir konudur. Bugün en ucuz XLM‘yi Kraken borsasından satın alabiliriz. Bunu CoinDCX borsasına göndererek AE’ye dönüştürüp CoinDelta borsasında satarsanız %14 kısa gün kârı kazanabilirsiniz.

BCD (Binance / OKEx / CoinDelta)BCD kripto para birimini OKEx’te satın alın ve onu Binance’ta AE‘ye dönüştürün. AE’yi de CoinDelta’da satın. Kârınız %15!

BTC (Bitstamp / HitBTC / Bitfinex)Genelde söz konusu BTC ise, iki borsa arasında pek arbitraj imkanı olmaz. Ama son günlerde arada böyle fırsatlar çıkabiliyor. Bitstamp borsasından BTC’yi alın, HitBTC’de ANT’ye dönüştürün. ANT tokenlarını Bitfinex’te satın. oplam kârınız %15!

NLC2 (HitBTC / Cryptopia / Livecoin)Küçük kumaroynamakisteyenler için bir önerimiz var. Cryptopia’da NLC2 satın alın. HitBTC borsasında Dogecoin’e çevirin. Bu kısa işlemden kârınız %10

XRP (Kraken / Huobi / WazirX)Son arbitraj önerimimiz ise XRP, Kraken borsasında XRP satın alın. Huobi borsasında Polymath‘a dönüştürün. Poly tokenlarını da WazirX borsasında satın. Kârınız %10!

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Günün Kripto Para Arbitraj Fırsatları 5 Kasım Pazartesi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 11.500 Dolar Seviyesini Gördü! Circle CEO’suna Göre Bitcoin Fiyatı Gelecek Üç Yıl Boyunca Yükselecek Yatırımcıların Büyük Çoğunluğu Altcoin’lere Yöneldi! Bithumb Borsası Orta Doğuya Yayılıyor İşte Mayıs Ayının En Çok Kazandıran ve Kaybettiren Kripto Paraları! Ünlü analist Bitcoin’de 20 bin dolar için Temmuz ayına işaret ediyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır