Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

200 Milyar Dolar Yöneten Firmanın CEO’su: Bitcoin 5.000 Dolara Çıkarak Kolay Bir Yüzde 25 Getiri Sağlayabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » 200 Milyar Dolar Yöneten Firmanın CEO’su: Bitcoin 5.000 Dolara Çıkarak Kolay Bir Yüzde 25 Getiri Sağlayabilir
200 Milyar Dolar Yöneten Firmanın CEO’su: Bitcoin 5.000 Dolara Çıkarak Kolay Bir Yüzde 25 Getiri Sağlayabilir

3/3


2/3


200 milyar doların üzerinde varlığı yöneten DoubleLine Capital’in CEO’su Jeffrey Gundlach, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarında kripto para birimleri ve özellikle Bitcoin hakkında da tahminlerde bulundu.

CNBC’nin aktardığına göre, Tahvil piyasasında yaptığı doğru tahminler ve yatırımlarla, ”Tahvil Kralı” mahlası ile anılmayı hak eden Wall Street’in tecrübeli ismi, bir internet yayınında Bitcoin hakkında şunları ifade etti:

”Bitcoin ile ilgili hiçbir öneride bulunmak istemiyorum gerçekten… Ancak eğer gerçekten yorum yapmamı istiyorsanız, ben bunun 5.000 dolara çıkabileceğini düşünüyorum. Burada kolay bir %25 (kazançtan) söz ediyoruz.”

Gundlach, söz konusu fiyat tahmini için hiçbir zaman aralığından bahsetmese de, piyasada bugün yaşanan düşüş 5.000 dolar sınırının bir nebze uzakta olduğu anlamına geliyor şeklinde yorumlanabilir. Lider kripto para birimi Bitcoin 10 Ocak tarihi itibariyle 4.000 doların üstünde tutunduğu birkaç günün sonunda 4.000 dolar altına, 3.800 hattına ve daha sonra da 3.600 hattına kadar geriledi.

Lider kripto para birimi basın saatine göre CoinMarketCap üzerinde 3.674 dolar birim fiyata ve 64 milyar dolarlık toplam piyasa hacmine sahip. Bütün kripto para piyasası bugün yaşanan çekilmeden etkilendi ve top 10 kripto para biriminin hepsi an itibariyle %10 ve üzeri düşüş yaşamakta. Bunların arasından en kötü etkilenenler ise sırasıyla %15.80’lik düşüş ile EOS, %15.64’lük düşüş ile Bitcoin Cash ve %15.18’lik düşüş ile Ethereum olarak öne çıkmakta.

Sert bir ivme yakalayıp piyasa hacmine göre sekizinciliğe kadar yükselen Tron ise, yeniden dokuzunculuğa geriledi.


İlgili haber:
Bitwise Bitcoin ETF’si Oluşturabilmek İçin SEC’e Başvurdu

200 Milyar Dolar Yöneten Firmanın CEO’su: Bitcoin 5.000 Dolara Çıkarak Kolay Bir Yüzde 25 Getiri Sağlayabilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

200 Milyar Dolar Yöneten Firmanın CEO’su: Bitcoin 5.000 Dolara Çıkarak Kolay Bir Yüzde 25 Getiri Sağlayabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brian Armstrong: Bitcoin Benim İlk Aşkım! Özel İçerik: Türkiye’deki Kripto Para Fenomenleri İle Gündemdeki BtcTurk Olayını Konuştuk! Ripple CTO’su Coin Metrics Raporuna Tepkili Ripple Fiyatının Çökmesinde 2 Olağan Şüpheli Hareket Bitcoin, dünyanın en büyük 9. para birimi oluyor Ripple ve SEC bir yıldır yakın iş birliği içerisinde: XRP bir emtia mı, menkul kıymet mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır