Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Güney Kore Posta Servisi, Goldman Sachs’tan Kripto ‘Uzmanları’ İle Buluşacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Güney Kore Posta Servisi, Goldman Sachs’tan Kripto ‘Uzmanları’ İle Buluşacak
Güney Kore Posta Servisi, Goldman Sachs’tan Kripto ‘Uzmanları’ İle Buluşacak

© Reuters.  © Reuters.

Bloomberg‘in 5 Eylül tarihli haberine göre, Güney Kore‘nin ulusal posta servisi olan Korea Post (KP), kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve işin püf noktalarını öğrenmek için Goldman Sachs (NYSE:GS) yöneticileri ile buluşacak.

112 milyar dolarlık bir yatırım fonunu yöneten KP, Goldman’ın işe yeni başlayan CEO’su David Solomon ile New York’ta çoktan bir toplantı yaptıklarını belirtti. Bir röportaj esnasında Bloomberg’e konuşan KP’nin başkanı Kang Seong-ju, KP yetkililerinin Goldman’ın önde gelen kripto ekibiyle buluşmak için Hong Kong‘a gideceklerini doğruladı. Söz konusu ekip bankacılık devi Goldman tarafından bu senenin başında kurulmuş ve faaliyete başlamıştı.

Kang, Bloomberg’e verdiği demeçte şunları ifade etti:

”Goldman’dan kripto alanındaki püf noktaları anlatmalarını talep ettim.”

”Kripto para birimleri potansiyele sahip ve bir çok insanın izlediği bir şey olarak görüldüğünden, bunun güçlü ve zayıf noktalarını öğrenmeliyiz.”

Ancak söz konusu haberin zamanlaması bundan daha fazla ironik olamazdı. Geçtiğimiz gün içerisinde 400 dolarlık düşüş ve bugün toplamda 1000 doların üzerinde düşüş yaşayan Bitcoin’in en büyük ‘katili’ şu an Goldman Sachs olarak görülmekte. Goldman Sachs yılın başından beri bir ileri bir geri açıklamalarda bulunduğu kripto para ticaret masasını geçtiğimiz gün içerisinde kesin bir dille açmayacağını dile getirmiş ve kripto para piyasasının kızıla boyanmasına neden olmuştu.

Bloomberg’in belirttiğine göre şu an için KP’nin herhangi bir kripto para yatırım düşüncesi yok. Firma herhangi bir yatırım yapmadan önce, ”İşin püf noktalarını öğrenmeliyiz.” yorumunda bulundu.

The post Güney Kore Posta Servisi, Goldman Sachs’tan Kripto ‘Uzmanları’ İle Buluşacak appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Güney Kore Posta Servisi, Goldman Sachs’tan Kripto ‘Uzmanları’ İle Buluşacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Litecoin fiyat tahmini: 110 doları bulabilir mi? “Bitcoin Safiye” tarafından dolandırılan 3 çocuk babası intihar etti Kripto Para Dünyasının 2019 ve Ötesi için Yol Haritası Ne Olacak? TRON Bir Günde 4 Rekor Kırdı Ripple destekli MoneyGram, Visa ile ortaklık kurdu Çin Yeni Blockchain Sıralamasını Açıkladı: İşte Bitcoin, Ethereum, Ripple ve EOS’un Yeri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır