Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Google CEO’sunun 11 Yaşındaki Oğlu ETH Kazıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Google CEO’sunun 11 Yaşındaki Oğlu ETH Kazıyor
Google CEO’sunun 11 Yaşındaki Oğlu ETH KazıyorGoogle (NASDAQ:GOOGL) CEO’su Sundar Pichai, yaptığı açıklamada oğlunun Ethereum madenciliği yaptığını açıkladı. Daha önce de, Google’ın bir diğer kurucusu olan Sergey Brin, yaptığı açıklamada kendi oğlunun da ETH madencisi olduğunu belirtmişti. Görünüşe göre, Google’ın tepesindeki iki ismin tek ortak noktası çalıştıkları şirketler değil.

Business Insider’a bir demeç veren Pichai, 11 yaşındaki oğlunun evdeki bilgisayardan ETH kazdığını belirtti. Pichai, bu bilgisayarı tamamen kendisinin yaptığını ifade ederken, oğlunun da bu makineyi bu amaçla kullandığını ifade etti. Başarılı isim, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

”Dün oğlumla yemek yiyordum ve Bitcoin ile ilgili sohbet ediyorduk. Daha sonra konu kripto paraların felsefelerine geldi. Oğluma Bitcoin’i anlatırken bir anda araya girdi ve benim ona anlattığım özelliklerin Bitcoin’de değil Ethereum’da olduğunu iddia etti. Kendisi 11 yaşında ve bana, senin yaptığın bilgisayardan ben ETH kazıyorum, dedi.”

Pichai, oğlunun madencilik amaçları için yeni bir bilgisayar yapmayacağını da ifade ederken, evde sadece bir bilgisayar bulundurduklarını ve bu sebeple bunu yapmayacağını açıkladı. Başarılı isim, son olarak oğlunun kripto paralara ve ekonomiye ilgi duyduğunu belirterek şunları söyledi:

”Ona para sisteminin nasıl işlediğini anlatmıştım. Bankacılık ile ilgili de konuştuk. Kendisinin kripto paralara büyük bir ilgisi var ve Ethereum’un kağıt paralardan çok daha iyi fonksiyon gördüğünü ifade ediyor. Gerçekten de onunla güzel bir sohbet etme şansı buldum, o bu konularda çok bilgili duruyor.”

Google CEO’sunun 11 Yaşındaki Oğlu ETH Kazıyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Google CEO’sunun 11 Yaşındaki Oğlu ETH Kazıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’de Düşüşü Bilen Ünlü Analist Woo’nun Son Fiyat Öngörüsü New York Üniversitesi’nde Blockchain’e Özel Anadal Programı Açılıyor SEC’in Bitcoin ETF kararı ile ilgili son durum Bitcoin Fiyat Analizi: Boğalar BTC’yi Hangi Hedeflere Taşıyacak? İnsanlar ABD Tarafından Kara Listeye Alınan Bitcoin Adresine Hala Fon Göndermekte Pompliano: Bitcoin’in Uzun Vadede 50.000 veya 100.000 Dolara Ulaşması İmkansız Değil

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır