Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Grin ve Beam’e Rağbet Monero ile Zcash’i Geride Bıraktı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Grin ve Beam’e Rağbet Monero ile Zcash’i Geride Bıraktı!
Grin ve Beam’e Rağbet Monero ile Zcash’i Geride Bıraktı!


ABD, Çin ve Rusya yeni nesil gizlilik odaklı koinlere oldukça düşkünler.


Yazının İçeriği

  • Her İkisi de En Büyük Gizlilik Odaklı Koinler Olarak Görülüyor.
  • Bir Tehdit Değil mi?

Her ikisi de Mimblewimble protokolüne dayanan ve Harry Potter’dan esinlenilen gizlilik odaklı koinler Grin ve Beam, bu Ocak ayında Monero ve Zcash’tan çok daha fazla internet sitelerinde gündem olmayı başarmış durumda. İki projenin halihazırda kripto para piyasasındaki rakiplerinden daha özel ve ölçeklenebilir olduğu görülüyor, ancak herşeye hayır diyen kişiler hala kripto para birimi piyasasında onların yerini belirleme hususunda bu iki kripto para birimiyle dalga geçmeye devam ediyorlar.

Her İkisi de En Büyük Gizlilik Odaklı Koinler Olarak Görülüyor.
Ocak ayında Beam ve Grin, Monero ve Zcash’in her ikisinin toplamından daha fazla internet sitelerinde gündem oluşturdu. 14 Ocak’ta piyasaya sürülen Grin, 621.710 web sitesi görüntülenmesiyle bu konuda önderlik ediyor. Yeni nesil gizlilik odaklı koinler ABD, Çin ve Rusya’dan gelen yoğun trafikle birlikte son derece popüler hale gelmiş durumda.

Beam, ağı desteklemek için yüzde 20 ücret talep ederken, Grin, üyelerinin gönüllü katılımına güveniyor. Bu da yetmezmiş gibi Grin, Cuckoo döngüsü nedeniyle ASIC’e karşı son derece dirençli durumda. (Beam’in Equihash algoritmasını kullandığını da bu arada hatırlatalım).

Bir Tehdit Değil mi?
U.Today’ın daha önce bildirdiği gibi, Zcash Şirketi CEO’su Zooko Wilcox, Mimblewimble tabanlı koinlerin ciddi rakipler olmadığını, onlarn ‘kırılgan ve sınırlı’ olduklarını ileri sürüyor. Yine de, bu sektörün giderek daha da büyüdüğüne seviniyor ve Beam ve Grin’in arkasındaki geliştiricilere ve topluluklara övgüde bulunuyor.

Son zamanlarda, Beam, Litecoin ile yapacağı ortaklığı açıkladıktan sonra önemli miktarda kripto para haber kanallarına konu oldu. Diğer taraftan gizlilik odaklı koinlerle ortaklık yapacağı için bu durum Litecoin’in fiyatının yaklaşık olarak % 36 oranında artmasına da katkı sağlamış durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Grin ve Beam’e Rağbet Monero ile Zcash’i Geride Bıraktı! appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Grin ve Beam’e Rağbet Monero ile Zcash’i Geride Bıraktı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD Temsilciler Meclisi Üyesi Facebook’un Kripto Para Planını Beklemeye Almasını İstiyor Ripple’dan David Schwartrz: Bitcoin Cash Topluluğu’nu uyardı BM Üyesinden Kripto Para İtirafı ‘Çin, Kripto Parasını Çıkarmaya En Yakın Ülke’ Dublin’in Tramvay Sisteminin İnternet Sitesini Hackleyen Siber Suçlular, Bitcoin Fidyesi Talep Ediyor! AB’ye Kendi Kripto Paramızı Çıkaralım Çağrısı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır