Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Gökten Para Yağdıran Kripto Para Milyoneri, Tutuklandı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gökten Para Yağdıran Kripto Para Milyoneri, Tutuklandı
Gökten Para Yağdıran Kripto Para Milyoneri, Tutuklandı

2/2


2/2


15 Aralık tarihinde Hong Kong içerisindeki binaların birisinden 100’lük banknotlar halinde Hong Kong doları dağıttığı bilinen 24 yaşındaki Bitcoin milyonerinin dosyası, iddialara göre oldukça kabarık.


İlgili haber:
Türk Filmleri Gerçek Oldu – 24 Yaşındaki Kripto Para Milyoneri Çatıdan Para Dağıttı!

Wong Ching-kit isimli bu milyoner, ilk olarak oldukça güzel bir eylem yapıyor gibi gözükse de, konuyla ilgili bazı kişilerin aktardığı bilgilere göre amaç sadece eski tip dolandırma odaklı piramit şemalarını devam ettirebilmek ve daha fazla kişiyi dolandırmak için daha fazla ün yapmak. Hong Kong içerisinde yaşayan bir kripto para topluluğu üyesi olan Leo Weese’nin aktardığı bilgilere göre, Ching-kit aslında bir milyoner değil, sadece bir tür piramit şeması yönetiyor.

Yaklaşık yarım sene önce ponzi ve piramit şeması kurmaktan sabıkası bulunan Chong-kit, Channel NewsAsia‘nın aktardığına göre yaptığı para dağıtma olayından sonra da ”halka açık alanda uygunsuz davranışlar” suçlaması ile tutuklanmış. Görünüşe göre bu devirde artık hiçbir yardım, sadece yardım amacıyla yapılmamakta.

Gökten Para Yağdıran Kripto Para Milyoneri, Tutuklandı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Gökten Para Yağdıran Kripto Para Milyoneri, Tutuklandı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

5 soru 5 cevap: Kurucu ortağı, DigiliraPAY’i anlattı CFTC Yöneticisi: Geliştiriciler, Kriminal Olaylardan Sorumlu Tutulmamalı Bitcoin fiyatı İran’da 29.000 dolara ulaştı, Novogratz dijital altın vurgusunu yineledi 27 Ekim Bitcoin analizi: BTC ilk düzeltmesini yaptı… Yeni rota hangi yöne? Kanadalı Avukatlar, QuadrigaCX Mağdurlarının Vekaletini Alabilmek İçin Kıyasıya Savaşıyor Bloomberg analisti, Bitcoin’deki yükseliş için Trump yönetimini işaret etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır