Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Gemini Doğruladı! Litecoin Gemini Borsasında Listelenecek,

Ana Sayfa » GÜNCEL » Gemini Doğruladı! Litecoin Gemini Borsasında Listelenecek,
Gemini Doğruladı! Litecoin Gemini Borsasında Listelenecek,


12 Eylül tarihinde, New York merkezli bir kripto para borsası olan Gemini Exchange, bir Twitter kullanıcısı tarafından kendi gönderilen yapılan yoruma yanıt verdi. Söz konusu kullanıcı, Litecoin‘in Gemini üzerinde listelenip listelenmeyeceği sorusunu yöneltti ve Gemini Support resmi Twitter hesabı bu soruya çok yakında LTC’nin platforma ekleneceği cevabı ile karşılık verdi.

Gemini kripto para borsası ilk olarak 2014 yılında piyasanın ünlü isimlerinden Winklevoss ikizleri tarafından kuruldu. Cameron ve Tyler Winklevoss çok yakın zamanda yeni bir atılım yaparak kendi stabil koin projeleri olan Gemini Dollar‘ı (GUSD) piyasaya sürdü. İkizlerin yaptığı açıklamaya göre GUSD projesi dünyanın ilk düzenlenmiş kripto para ve stabil koin projesi. Ancak yeni ortaya çıkan bir araştırmaya göre, Gemini, istediği zaman GUSD stabil koinlerini dondurabilme hatta bütün tokenleri transfer edilemez bir duruma getirme olanağına sahip ki bu merkeziyetsizlik olayına tamamen ters.


İlgili haber:
Araştırmacı: Gemini USD Endeksli Stabil Koin’ini İstediği Zaman Dondurabilir

İkizler bunun yanı sıra bu yılın başlarında Bitcoin ETF başvurusunda bulunarak bütün kripto para piyasasını yükselişe geçirmek de istedi ancak bu girişim ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun (SEC) başvuruyu reddetmesi ile maalesef başarılı olamadı.

Gemini Doğruladı! Litecoin Gemini Borsasında Listelenecek, isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Gemini Doğruladı! Litecoin Gemini Borsasında Listelenecek, - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Bilgi Patformu Ethereum Classic’in İsmi mi Değişiyor? Binance Coin Yükselişi Sürdürüyor – Stellar Yerini Kaptıracak Mı? Popüler Bitcoin borsası Coinbase’de yatırımcıları endişelendiren gelişme BitMEX Sigorta Fonunda Büyük Artış Sahte Hacim Konusunda En Şeffaf Borsalar Belli Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır