Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Fred Wilson uyarıyor, Kripto piyasasında en kötü gün henüz yaşanmadı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Fred Wilson uyarıyor, Kripto piyasasında en kötü gün henüz yaşanmadı
Fred Wilson uyarıyor, Kripto piyasasında en kötü gün henüz yaşanmadı

© Reuters. © Reuters.

Fred Wilson uyarıyor!!! Kripto piyasasında en kötü gün henüz yaşanmadı. Fırtına yaklaşıyor. Tedbirinizi alın! Piyasa ikiye bölünmüş gibi. Bir kısmı Bitcoin’in artık düşmeyeceğine inanırken, diğer kısmı Bitcoin için büyük bir fırtınanın yaklaştığını benimsiyor. Bakalım yön ne tarafa olacak.

Kripto piyasasında en kötü gün henüz yaşanmadı

Kripto para yatırımcıları çarşamba günü çok umutluydu. Çünkü portföylerinde bulunan kripto paraların çoğu, çift haneli kazançlar elde etmişti. Ancak ilerleyen günlerde ivme yavaşladı ve tersine döndü.

İşte tam da bu anda risk sermayesi uzmanı Fred Wilson’dan dikkat çekici bir açıklama geldi. ‘Bitcoin için en kötü gün henüz yaşanmadı’.

Aynı zamanda Union Square (NYSE:SQ) Ventures‘inde kurucu ortağı olan Wilson, Amazon (NASDAQ:AMZN) üzerinden örnek verdi:

“Amazon, 1999’un sonlarında İnternet dünyasının katkılarıyla bir balon gibi şişti ve 90 dolar seviyesine çıkarak zirve yaptı. Ancak yaklaşık 2 yıl sonra, Amazon öyle bir değer kaybetti ki, 90 dolarlık hisseler 6 dolara kadar düştü. Bu düşüşten sonra Amazon’un tekrar 90 dolar seviyelerini görmesi için 2007 yılını beklemesi gerekti.’’

Wilson:

‘’Bence Bitcoin’in kendini kanıtlaması için Amazon’un geçtiği yollardan geçmesi lazım. Önce düşüş yaşayacak, sonra büyük bir hayatta kalma mücadelesi ve en sonunda da zafer.’’

Wilson, Bitcoin’in en kötü gününü henüz yaşamadığını söylemesine rağmen, yatırım portföyünde pek çok kripto paranın yer aldığını belirtiyor. Wilson’a göre bu fırtınaya çıkmayı göze alanlar, ileri ki yıllarda müthiş miktarda kar yapacak.

İlgilenebileceğinizi düşündüğümüz haberler!Mark Yusko: Bitcoin yakın gelecekte doların yerini alacak!!! Tıklayınız.

Krala yol açın, Nasdaq Bitcoin vadeli işlemleri başlatıyor. Öğrenmek için tıklayınız.

Eskimiş bilgisayarlarınız sizi kripto zengini yapabilir. Nasıl mı? Tıklayınız.

Yıllara göre Bitcoin teknik analiz ve olası senaryolar için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Fred Wilson uyarıyor, Kripto piyasasında en kötü gün henüz yaşanmadı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şok İddia: Brave Tarayıcısı, İçerik Üreticilerine Verilen BAT Cinsinden Bahşişleri Kendisi mi Alıyor? 40 milyon Ripple taşındı! XRP fiyatı nasıl etkilenecek? Araştırma: Bitcoin Bazı Ülkelere Kıyasla Daha Fazla Karbon Emisyonu Üretiyor EOS 10% oranında geriledi Almanya’nın İlk Bitcoin ATM’si Avusturya Sınırında Kuruldu Sirin Labs, My Ether Wallet ile Anlaştı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır