Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Forbes Forbes Kripto Market Sistemini Hayata Geçirdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Forbes Forbes Kripto Market Sistemini Hayata Geçirdi
Forbes Forbes Kripto Market Sistemini Hayata GeçirdiForbes, 22 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirdiği basın açıklamasıyla kripto para ve blockchain haberciliğine adım attığını belirtti. Oldukça büyük hedefleri bulunan Forbes takımı, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu;

“Beta sürümü bugün sonlanan Forbes CryptoMarkets, Forbes CryptoMarkets Top 30 “FB30,” Top 10 Global “FB10,” Top Cryptocurrencies Global “FBCC”, Top 10 Blockchain and DApps Global “FBAPPS” gibi endekslerle en büyük hacimli 5 kripto para başta olmak üzere binlerce farklı kripto paranın fiyatına ve hacmine ilişkin gerçek zamanlı veri akışı sağlayacak. Forbes, bu veri akışıyla beraber aşağıdaki hizmetleri de sunuyor:

  • Listelenmiş kripto paralar, ticaret çiftleri, fiyatlandırma ve hacme ilişkin Dünya genelinde bilgi ve öngörüler,
  • Forbes’in siteleri de dahil olmak üzere alanında öncü haber sitelerinden yapılan haber seçkileri,
  • Kripto para kur performansı endeksleri,
  • Forbes.com’dan ve diğer kaynaklardan alanın önde gelen isimleriyle röportajlar, makaleler ve buna benzer içerikler.”

Forbes CryptoMarkets: Hedefleri Büyük… Çok Büyük

Forbes Media’nın CEO’su Mike Federle, Forbes CryptoMarkets’in hayata geçirilmesi konusunda oldukça heyecanlı olduğunu ifade etti. Federle’nin öngörüsüne göre Forbes CryptoMarkets, Forbes’in çok daha büyük bir takipçi kitlesine ulaşmasını ve böylelikle Forbes’in kendi ekosistemini büyütmesini ve sağlamlaştırmasını sağlayacak.

“Forbes, Kripto para ve blockchain marketi konularında Dünya’daki bütün büyük medya şirketleri arasında en kapsamlı yayın ağını oluşturuyor. Forbes CrptoMarkets, bizim güçlü markamızı yatırımcılara, tüccarlara ve piyasayı takip eden kişilere büyük getiriler sağlayacak bu alana taşıyan doğal bir uzantı.”

NewCity Capital ve Forbes CryptoMarkets başkanı Chien Lee ise şu açıklamalarda bulundu:

Bitcoin, Ethereum, krito paralar, tokenlar ve bunları idare eden şirketler hakkında, yeni dijital ekonomi hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes için güvenilir bir haber kaynağı olmak bizi heyecanlandırıyor. Forbes CryptoMarkets alanda başı çeken kaynak olacak.”

Forbes Forbes Kripto Market Sistemini Hayata Geçirdi isimli makale Mert KARAGÖZOĞLU tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Forbes Forbes Kripto Market Sistemini Hayata Geçirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kötü Amaçlı Bitcoin Çalan Yazılım, Fortnite Oyuncularını Hedef Aldı Bankalar ‘Bir Konuda’ Bitcoin’den Çok Daha Üstün Performansa Sahip! Kenya’daki Kripto Para Kullanımı Baskılara Rağmen Artıyor Binance’den Bir Bittorrent (BTT) Hamlesi Daha Türkiye Merkezli Sikke Adlı Kripto Para Davasında Yeni Gelişme: 19 Gözaltı Nouribel Roubini: Bitcoin ve Kripto Para Birimleri Tarihteki En Büyük Balonlar ve Sahtekarlıklardır

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır