Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

FOMO Neden Başarısız Oluyor? Altcoinler Ayı Piyasasından Ne Zaman Çıkar?

Ana Sayfa » GÜNCEL » FOMO Neden Başarısız Oluyor? Altcoinler Ayı Piyasasından Ne Zaman Çıkar?
FOMO Neden Başarısız Oluyor? Altcoinler Ayı Piyasasından Ne Zaman Çıkar?

© Reuters.  © Reuters.

Altcoinler ayı piyasasından çıkabilecek mi? Kripto dünyasında bir hafta daha sona ererken fiyatlardaki zayıflık devam ediyor. Toplam piyasa değeri, kripto paralar hafta sonuna doğru düşerken tekrar 210 milyar doların altına düştü.

Altcoinler Ayı Piyasasından Ne Zaman Çıkar?Altcoinler ayı piyasasından şimdilik kurtulamamış görünüyor. Bir kaç kripto projesi ile ilgili olumlu gelişmelere rağmen herhangi bir momentum oluşmadı. Şu anda çoğu kırmızı ve çok küçük kazançlar elde edilebiliyor. İlk on kripto para Tether dışında kırmızı. Tether hala bir dolara geri dönmeye çalışıyor. En çok kayıp yaşayan XRP, Bitcoin Cash ve Cardano bu sabahki Asya seansları sırasında %3’ün üzerinde düşüş gördü. Geri kalanlar, %1-3 arasında değer kaybetti.

İlk yirmi kripto para da umutsuz görünüyor. En çok düşüş görülen IOTA’nın fiyatı, %4.3 değer kaybederek 0.495 $ oldu. Dash, Tezos ve VeChain, %3’ün biraz üzerinde düşüş yaşadı. Diğerlerindeki düşüş te bu üç kripto paraya yakın.

Bugünkü büyük artışı Polymath (POLY)’de görüldü. Netcoins ile yeni bir ortaklık kurması üzerine fiyatı, %20 oranında arttı. tZero ayrıca POLY‘ye olan ilgisini yeniden canlandıran ilk güvenli tokeni çıkardı. Aelf ayrıca şu anda %15’lik bir pompalama ile iyi durumda görünüyor.

PIVX dün pompalama yaşadı. Ani iniş tahmin edilebilirdi ve bugün %11’lik düşüşle en çok değer kaybedenler arasına girdi. Metaverse (ETP) de %8’in üzerinde değer kaybetti.

Toplam kripto piyasası değerinde bir düşüş daha oldu. Bugün hemen hemen %2 düşüşle 208 milyar dolar oldu. 11 milyar dolar olan ticaret hacmi değişmedi. İyi haberler, Tron, 0x, OmiseGO, Icon ve Qtum gibi altcoinleri etkilemedi. Olumlu gelişmeleri duyuran bu altcoinlerde fiyat bu hafta aşağı doğru düşüyor.

FOMO moment, mevcut işlem seansı boyunca ilk 20 altcoine günlük olarak bakan ve en iyi performans gösterenleri analiz eden, trendleri ve olası önemli konuları araştıran bir bölümdür.

Diğer altcoin haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

FOMO Neden Başarısız Oluyor? Altcoinler Ayı Piyasasından Ne Zaman Çıkar? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Borsası eToro, Binance Coin’i Listeliyor! Bitcoin Düşsün Diye Uğraşanlar Var! ABD Federal Rezervi Ulusal Dijital Para Fikrini Desteklemiyor Çin’deki Resmi Blockchain Şirketlerinin Sayısı 200’e Dayandı ABD’deki ilk fiziksel Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri piyasaya sürüldü İtalyan Posta Servisi, Hyperledger’in Blockchain Topluluğuna Katıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır