Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Filipinler’de, Bitcoin Trader’ı Kız Arkadaşını Öldürüp Cesedini Nehre Attı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Filipinler’de, Bitcoin Trader’ı Kız Arkadaşını Öldürüp Cesedini Nehre Attı
Filipinler’de, Bitcoin Trader’ı Kız Arkadaşını Öldürüp Cesedini Nehre AttıAmerikalı bir kripto para ticaretçisi, Filipinler’de kız arkadaşını öldürüp cesedini nehre attığı gerekçesi ile tutuklandı. Troy Woody Jr. adındaki isim, kız arkadaşını öldürdükten sonra cesedini Manila Nehrine attı.

Konuyla ilgili bir açıklama yayınlayan polis yetkilileri, şu ifadeleri kullandı:

”Şu anda olayın arkasındaki süreci araştırmaya başladık ve bu konu ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. Erkek arkadaşına sorarsanız, cinayeti bir arkadaşının işlediğini iddia ediyor. Ancak arkadaşa sorduğunuzda ise, bu sefer o, diğer arkadaşının öldürdüğünü belirtiyor. İkisi de şu anda göz altında ve sorguları evam ediyor. Biz de, kanıt arayışlarına devam ediyoruz.”

Sorgulama sürerken, polis yetkilileri nehirdeki cansız bedene ulaştı. Yapılan otopside ise maktülün boğularak öldüğü belirlendi.

Twitter mavi tikli bir hesaba sahip olan ve yaklaşık 18 bin adet takipçisi bulunan katil Troy Woody, kripto paralara yaptığı erken yatırımla dikkat çekiyor. Woody, buna karşın neredeyse bir yıldır herhangi bir paylaşım yapmadı.

Woody, daha önce attığı twitlerde sırf Litecoin’den dahi 11 gün içinde 24 bin dolar kar elde ettiğini ve elinde ciddi miktarda Bitcoin bulunduğunu ifade ediyor. Polis yetkilileri, konuyla ilgili soruşturmanın devam ettiğini ve önümüzdeki dönemde gereken açıklamaların basın yolu ile kamu oyuna aktarılacağını deklare etti.

Woody’nin öldürdüğü iddia edilen kız arkadaşının geçmişi ve bağlantıları ile ilgili soruşturma da şu anda devam ediyor. Bakalım, bu konu ile ilgili önümüzdeki günlerde neler yaşanacak?

Filipinler’de, Bitcoin Trader’ı Kız Arkadaşını Öldürüp Cesedini Nehre Attı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Filipinler’de, Bitcoin Trader’ı Kız Arkadaşını Öldürüp Cesedini Nehre Attı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

111.000 BTC’lik Balina Aslında Silk Road ile Bağlantılı Değil Mi? Güvenlik Platformu Wizsec Açıkladı Ohio Eyaletinin Sunduğu Kripto Para İle Vergi Ödeme Yöntemine Neredeyse Hiç İlgi Yok! Popüler Bitcoin borsası Bitfinex bu tarihte işleme kapalı olacak Bu Kripto Para Madencileri Sadece Yenilenebilir Enerji Kullanabilecekler Nobel Ödüllü Ekonomist’ten karamsar Bitcoin yorumu ABD, Kripto Para Konusunda Önlem Almadıkça Güven Artmıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır