Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsası Huobi, Japonya’daki İşlemlerine Resmen Başladı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsası Huobi, Japonya’daki İşlemlerine Resmen Başladı!
Kripto Para Borsası Huobi, Japonya’daki İşlemlerine Resmen Başladı!Dünyanın ticari hacme göre en büyük kripto para borsalarından birisi olan Huobi, kendi Twitter hesabından yaptığı bir duyuru ile resmen Japonya içerisinde hizmet vermeye başladığını açıkladı. Huobi Japonya, daha önce yaptığı bir bilgi ile Japon kullanıcıları platformdaki alım satım işlemlerinin 8 Ocak tarihinde başlayacağı konusunda bilgilendirmişti. Huobi, ülkeye hizmet vermesinin açılışı bütün yeni hesaplara 500 yen değerinde (yaklaşık 4.60 dolar) XRP vereceğini açıkladı.

CoinMarketCap verilerine göre Huobi ticari hacme göre dünyanın en büyük yedinci kripto para borsası. Geçtiğimiz Aralık ayının sonlarına doğru firma birçok işten çıkarma spekülasyonu ile anılmıştı ve spekülasyonları yayılması üzerine Huobi konu hakkında açıklama yapmıştı. Huobi sözcüsü, yapılan işten çıkarmaların ”eleman düzenlemesi” olduğunu ve en kötü performans gösterenlerin işine son verildiğini vurguladı ancak yine de tepki toplamaktan kurtulamadı.

Borsa yetkilisi bunun yanı sıra şirketin hala gelişmekte olan piyasalarda ve sektörlerde yeni çalışanlar almaya devam ettiğini vurgulamıştı. Huobi bunun yanı sıra 2018 yılının Ekim ayında HUSD isimli stabil koin’i piyasaya sürmesi ile de gündeme gelmişti. HUSD isimli stabil koin, diğer bir çok stabil koine kıyasla değiştirilebilir bir özelliğe sahip ve bu sayede birden fazla stabil koin barındıran borsalarda örneğin 1 PAX karşılığında 1 HUSD alım satımı yapmak mümkün.

Kripto Para Borsası Huobi, Japonya’daki İşlemlerine Resmen Başladı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsası Huobi, Japonya’daki İşlemlerine Resmen Başladı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitfury’den Norveç’e 35 Milyon Dolarlık Yatırım Ripple grafiği Golden Cross oluşumu gösteriyor CBDC’ler Bitcoin ve kripto para piyasasını nasıl etkiler? LINK’ın Yükselişi Devam Ediyor Ethereum Ortak Kurucusunun Şirketi ConsenSys Çalışanlarının % 60’ını İşten Çıkartacak Yeni Bir Yöntem, Kripto Para Yatırımcılarının Kabusu Oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır