Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Fidelity’ten Alt Koin Sahiplerine İyi Haber: Bitcoin ve Ether Dışında Başka Kripto Paralar da Platforma Eklenebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Fidelity’ten Alt Koin Sahiplerine İyi Haber: Bitcoin ve Ether Dışında Başka Kripto Paralar da Platforma Eklenebilir
Fidelity’ten Alt Koin Sahiplerine İyi Haber: Bitcoin ve Ether Dışında Başka Kripto Paralar da Platforma EklenebilirDünyanın en büyük finansal kurumlarından Fidelity Investments, kripto para sektörüne gireceğini açıklamasından sonra, Bakkt gibi merakla ve heyecanla beklenen platformlardan birisi haline geldi.

Ekim ayında duyulan habere göre, yönetimi altında 7.2 trilyon dolar değerinde para bulunan dev firma Fidelity, Fidelity Digital Asset Services isimli yeni bir şirket kurdu. Söz konusu kurum ile kripto para birimleri üzerinden alım satım imkanı sunacak olan Fidelity, ilk yapılan açıklamasında platformuna sadece Bitcoin ve Ethereum ekleyebileceğini ifade etmişti.

Ancak yeni yapılan bir açıklamaya göre, piyasa hacmine göre top 10 arasında yer alan bir çok kripto para birimi, dünya devinin platformuna girmeye hak kazanabilir. Fidelity Digital Assets’in yöneticisi Tom Jessop katıldığı Block FS konferansında, platforma Bitcoin ve Ethereum’dan başka hangi kripto para birimlerinin eklenebileceği sorusu ile karşı karşıya kaldı.

Fidelity’nin müşteri talebine bağlı bir yaklaşım takındığını ifade eden Jessop, 13.000 üzerindeki kurumsal müşterisinin, piyasa hacminin büyük bir bölümünü oluşturduğu için spesifik olarak Bitcoin ve Ether’e ilgi duyduğunu, piyasa hacmine göre yeni kripto para birimlerinin de ilgilerini çekebileceğini ifade etti.

”Bence piyasa hacmi sırasına göre sıradaki dört veya beş kripto para birimi için talep var. Bu yüzden bunlara bakacağız.”

”Biraz ilgi ile karşılaşmıştık ancak bu çok yoğun değildi, bu yüzden odağımız  gerçekten top, beş ile yedi (kripto para birimi) üzerinde olacak.”

Menkul kıymet tokenleri veya tokenler hakkında da konuşan Jessop, ”şu an bu alanın gelişmesini” bekliyoruz ifadesi ile, sektörün denetim ve kesinlik açısından biraz daha berrak bir hal almasını beklediğini aktardı.

Fidelity’ten Alt Koin Sahiplerine İyi Haber: Bitcoin ve Ether Dışında Başka Kripto Paralar da Platforma Eklenebilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Fidelity’ten Alt Koin Sahiplerine İyi Haber: Bitcoin ve Ether Dışında Başka Kripto Paralar da Platforma Eklenebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Yatırımı Yapmanın Zamanı Nasıl Belli Olur? Facebook Kurucusu Zuckerberg, Blockchain Planlarını Açıkladı İtalya Bankacılar Birliği Blockchain Sistemi Geliştirmeyi Sürdürüyor Charlie Lee: Localbitcoins Kullanmanın Manası Kalmadı Binance Futures işlem hacmi rekor kırdı! Bitcoin fiyatı ne durumda? Ve Bitcoin 8000 doları aşar: Consensus ve eBay etkisi.

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır