Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

eToro CEO’su: Bitcoin’de Volalite Tekrardan Artacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » eToro CEO’su: Bitcoin’de Volalite Tekrardan Artacak
eToro CEO’su: Bitcoin’de Volalite Tekrardan ArtacakTether’de yaşanan krizin artçı etkileri olarak geçtiğimiz günlerde bir fiyat dalgalanması yaşayan Bitcoin, şu anda tekrardan belirli bir seviyenin arasında ufak farklarla gidip gelmeye başladı.

Birçoklarına ciddi bir akümülasyon dönemi olarak adlandırılan bu süreç ile ilgili konuşan eToro CEO’su Mati Greenspan, bu durumun uzun sürmesi pek de muhtemel değil. Konuyla ilgili konuşan başarılı yönetici Greenspan, şunları söyledi:

”Şu anda fiyat çok daha düz bir çizgide ilerliyor. Bu son iki aydır neredeyse böyle. Bunun kötü bir şey olduğunu asla söylemiyorum. Ancak bu sürecin ardından çok daha heyecan verici şeyler olabilir. Bekleyip görelim.”

Şu anda perde arkasında yaşanan  birçok gelişmenin fiyata hemen hiçbir etkisi olmadığını söylemek mümkün. Bunların başında Bakkt platformu geliyor. Yine kurumsal yatırımcıyı hazırlayacak teknik alt yapı gelişmeleri de dikkat çekiyor. Bunlar da Coinbase ve Bitgo’nun sunduğu avantajlı koruma ve güvenlik süreçleri. Buna sonra Fidelity’nin de yaptığı hamle eklendi. Birçok otorite şu anda perde arkasında yaşanan bu gelişmelerin fiyata yakın bir dönemde etki etmesini bekliyor. Bu konunun nerelere gideceğini ise zaman gösterecek.

Ancak görülen o ki, şu anda teknik manada hazırlanan alt yapının tetikleyeceği olası bir boğanın sonuçları daha efektif olabilir. Ancak kripto para piyasalarında hiçbir şeyin garantisinin olmadığını ve bir sonraki fiyat hareketini tahmin etmenin neredeyse imkansız olduğunu da belirtmek gerekiyor.

eToro CEO’su: Bitcoin’de Volalite Tekrardan Artacak isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

eToro CEO’su: Bitcoin’de Volalite Tekrardan Artacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kriptolar Düşüşte; AB Düzenleyicileri ICO Vakalarını İzliyor 2019’da Bitcoin’in yükselmesinin 5 sebebi Bitcoin Teknik Analizi: 25 Haziran 2019 Hangi kripto paraların ATM’leri revaçta? 2018’de günde ortalama 6 Kripto ATM’si kurulmuş!! Yeni Bir Cryptojacking Yazılımı, Bu Sefer Linux Kullanıcılarını Hedef Almakta Alex Krüger: “Bitcoin’in düşüşü, altcoin sezonunun habercisi”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır