Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

eToro Borsası Kripto Para İşlem Maliyetleri Konusunda Düzenleme Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » eToro Borsası Kripto Para İşlem Maliyetleri Konusunda Düzenleme Yaptı
eToro Borsası Kripto Para İşlem Maliyetleri Konusunda Düzenleme Yaptı


Kurulduğundan bu yana popüleritesini arttıran eToro Borsası Kripto Para İşlem Maliyetleri konusunda ciddi düzenlemeler yaptı. Şimdi eToro’nun yaptığı düzenlemeleri beraber inceleyelim.

eToro Borsası Kripto Para İşlem Maliyetleri Konusunda Düzenleme YaptıeToro, yeni düzenlemeler yayınları. Bu düzenlemelerle beraber kullanıcıları için kripto işlem maliyetlerini azalttı. Hem de neredeyse maliyetleri yarı yarıya düşürdü. Ancak bütün maliyet düzenlemeleri tek kalemde yapmadı. Bu düzenlemeler kripto para cinsine göre değişmektedir. Mesela Bitcoin‘de %40 ise Ripple XRP‘de %45 oranlarında.

eToro CEO’su Yoni Assia bu konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

“Kriptonun paraların kitlesel olarak benimsenmesini desteklemeye kararlıyız. Yatırımcıların kripto para birimlerini satın almaları, satmaları veya elde tutmaları için işlemleri, mümkün olduğunca basit ve erişilebilir kılmak istiyoruz. İşlem maliyetlerini ciddi oranlarda azaltmamız da kripto paralara olan desteğimizin sadece bir kısmını oluşturuyor.”

eToro’nun Hedefi Farkındalığı ArttırmakEToro CEO’su Yoni Assia:

“Tekrar tekrar kripto para birimlerinin sonunun geldiği yönünde haberler duyuyoruz. Ancak gerçekte olan bu dijital varlıklara olan ilgi ve talebin arttığı yönündedir.”

Assia ya göre piyasalar, 2017 sonu ya da 2018 başı kadar çoşkulu hareket etmese de hala ilerlemeye devam ediyor. Ve birçok borsada artan kripto para talepleri görebiliyoruz.

“2017 sonundaki devasa fiyat hareketleri, kitlelerin dikkatini kripto para birimlerine çekmeyi başardı. Ve bu henüz bebek diyebileceğimiz, teknoloji şirketlerini gündeme getirdi. O zamandan bu yana fiyatlar dengelendi ve kriptolar için nefes alma imkanı doğdu. Artık ilk baştaki gibi üstün körü projeler ortaya çıkmıyor.”

Yoni Assia şöyle devam etti:

”Şirketlerin altyapı işlemlerine daha çok bütçe ayırdığını ve daha emin adımlarla yol aldığını görüyoruz. Bu nefes alma süreci yerleşik finans şirketlerin, kripto paraların ve Blockchain Teknolojisi sunduğu imkanları daha net görebilmelerini sağladı. Artık yasa koyucular da dijital varlıklar hakkında yönetmelik hazırlamaya başladılar. Biz de bu işlemleri memnuniyetle karşılıyoruz ve bu işlemlerin Blockchain’nin kitlesel kabul görme sürecini hızlandıracağını düşünüyoruz.”

eToro Şirketi yaşanan bu sürecin, tüketicilerin daha bilinçli hale gelmeleri için bir fırsat olarak görüyor. Çünkü onlara göre, Blockchain Teknolojisi ve kripto paralar gelecekte varlığını sürdürecek en önemli varlık değerleri haline gelecek,

Diğer pek çok borsa gibi eToro’da kripto para işlem ücretlerini düşürme kararı aldı. Bu da borsalar arasında yatırımcı çekmek için bir rekabet olduğunu bizlere gösteriyor. Evet şuan bu sektör bebek bir sektör olabilir. Ancak dev şirketler, bu bebeğin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğini öngörerek en hızlı bir şekilde gelecek planlarını bu yönde yapmaya başladılar bile.


Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

eToro Borsası Kripto Para İşlem Maliyetleri Konusunda Düzenleme Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Decred (DCR) Yarın Dünyanın En Büyük Bitcoin Borsasında Listeleniyor Trump, sıkı bir Bitcoin savunucusunu Beyaz Saray’a atadı Belçika’nın Finansal Regülatörü Toplamda 120 Kripto Para Sitesini Kara Listeye Aldı! Sirin Labs Çalışan Kadrosunun Yüzde 15’ini İşten Çıkardı LedgerX CEO’su: Ether Vadelileri İçin Boşuna Beklemeyin Japonya’nın Dev Şirketi Blockchain Teknolojisini Deneyecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır