Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum’a Destek Yağıyor – Bitbox Kripto Para Borsası Hard Fork’u Destekleyeceğini Duyurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum’a Destek Yağıyor – Bitbox Kripto Para Borsası Hard Fork’u Destekleyeceğini Duyurdu
Ethereum’a Destek Yağıyor – Bitbox Kripto Para Borsası Hard Fork’u Destekleyeceğini Duyurdu

2/2


2/2


Piyasa hacmine göre en büyük ikinci kripto para birimi konumundaki Ethereum, Aralık ayının son haftasından beri ciddi bir yükseliş yakaladı ve bunun en büyük sebebi yaklaşmakta olan Constantinople hard fork’u olarak biliniyor. Her bir block ödülünün 3 ETH’den 2 ETH’ye düşürüleceği güncellemenin, uzun vadede Ethereum için oldukça iyi bir gelişme sağlayacağı düşünülmekte.

Bunun yanı sıra bazı kripto para borsaları da şimdiden yaklaşmakta olan Ethereum hard fork’u ile ilgili destek açıklamalarında bulunmaya başladı ki bunlardan bir tanesi dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance.


İlgili haber:
Binance Kripto Para Borsası, Ethereum Hard Fork’unu Desteklediğini Duyurdu

Popüler mesajlaşma uygulaması Line’ın kripto para borsası olan Bitbox da, yaptığı bir açıklama ile Ethereum hard fork’unu destekleyeceğini duyurdu. Söz konusu hard fork’un gerçekleşeceği block olarak seçilen 7.080.000’in, 10 ile 16 Ocak tarihleri arasında kazılması ve güncellemenin yapılması planlanıyor.

Ethereum Hard Fork’u Ne Zaman Gerçekleşecek?
Neredeyse bir haftalık ‘olası’ zaman dilimine sahip olan fork’un tam olarak hangi gün gerçekleşeceği konusunda bir kesinlik yok ve bu durum madencilik hızına göre değişmekte. Önde gelen Ethereum geliştiricilerinden birisi olan Afri Schoedon ise, söz konusu güncellemenin büyük ihtimalle 16 Ocak çarşamba günü, sabah 10 civarında gerçekleşeceğini ifade etti.

Ethereum’a Destek Yağıyor – Bitbox Kripto Para Borsası Hard Fork’u Destekleyeceğini Duyurdu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum’a Destek Yağıyor – Bitbox Kripto Para Borsası Hard Fork’u Destekleyeceğini Duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase CEO’su Kripto Paraların Kitlesel Kabulü İçin Gerekli Olan 3 Şeyi Açıkladı SEC’in Yeni Kurulan Bölümü FinHub Bitcoin ve Kripto paraların Benimsenmesine Yardımcı Olmayı Amaçlıyor Bakkt’tan İyi Haberler Gelmeye Devam Ediyor İsviçre Siber Güvenlik Kurumu, Kripto Para Borsalarına Karşı Yapılan Trojan Saldırılarına Karşı Uyardı Dev Borsadan 100 Milyon Dolarlık Bitcoin Hamlesi Şüpheli Bitcoin balinası 3,2 milyar dolarlık BTC taşıdı: Fiyat artışı yolda mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır