Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Ve Bitcoin Arasında Kalanlar Karar Vermeli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Ve Bitcoin Arasında Kalanlar Karar Vermeli
Ethereum Ve Bitcoin Arasında Kalanlar Karar Vermeli

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum ve Bitcoin arasında kararsız kalarak yatırım yapmayan milyonların yakın zamanda başlayacak Ethereum hard forkundan dolayı piyasada önceden yer edinmeleri ve edinecek oldukları yeri bugünden karar alarak yatırım yapmaları kazanç ve kayıplar için önemli görülüyor. Yatırımcıların büyük kısmı yatırımlarını Bitcoin’den yana tercih ederken, bazı yatırımcılar ise tercihlerinin Bitcoin yerine Ethereum olduğunu ve hard fork sonrasında Bitcoin fiyatının Ethereum fiyatından daha düşük artış oranına sahip olabilecek olduğunu düşünüyor.

Ethereum tercih edilebilir
Ethereum hard forku sonrasında fiyatının artabileceği beklentisi ve piyasada fiyatların beklenenden daha iyi duruma gelebilecek olmasından dolayı bir süre beklemek gerekebilir. Bitcoin tercih edenler ise 4.000 dolar sınırının geçilmesi ile beraber piyasayı domine eden ve piyasada yeri büyük olan Bitcoin’i her zaman tercih edebileceklerini, en düşük seviye olan 3.200 dolar seviyesinden 850 dolar farkla 4.000 dolar sınırını aşan Bitcoin’in kendilerine hep kazandırabilecek olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatındaki değişimler Ethereum’u ve diğer kripto paraları etkilerken, Ethereum fiyatındaki değişimler ise Bitcoin fiyatını çok etkilemiyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Ve Bitcoin Arasında Kalanlar Karar Vermeli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dark Web Satıcısına 20 Yıl Hapis Cezası! Yarın büyük gün: SEC’in Bitcoin ETF kararı kripto piyasalarında çöküşe neden olur mu? Samson Mow: Bitmain IPO’su Çok Şüphe Uyandırıcı JPMorgan CEO’su Jamie Dimon: Bitcoin ”Umurumda Değil” Nvidia: Hisselerin Dördüncü Çeyrekteki Düşüşünde Kripto Para Madenciliğinin Payı Yok! Rippe (XRP) Biri Mobil İki Bitcoin Borsasında Listelendi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır