Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mahkeme Cryptopia’nın 274.000 Dolar Ödemesine Karar Verdi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mahkeme Cryptopia’nın 274.000 Dolar Ödemesine Karar Verdi!
Mahkeme Cryptopia’nın 274.000 Dolar Ödemesine Karar Verdi!

© Reuters.  © Reuters.

Şu an iflas etmiş olan Yeni Zelanda merkezli kripto para borsası Cryptopia, hala tasfiye ve mahkeme sürecini devam ettirmekte. Borsa yetkilileri bugün resmi Twitter hesaplarından gidişat hakkında yeni bir açıklamada bulundu ve ABD İflas Mahkemesinin konu hakkındaki görüşünü duyurdu.

Borsanın iflas ve tasfiye başvurusu sonrası Grant Thornton firmasından David Ian Ruscoe tasfiye görevlisi olarak atanmıştı. Mahkemenin yayınladığı belgelerde borsanın küresel bir IT hizmeti sağlayıcısı olan Phoenix NAP ile olan ilişkisi ve buna olan borcu da gözlerden kaçmadı. Hizmet sağlayıcısı şu an için borsanın müşterilerine ait olan 110 ile 130 milyon dolar arasında varlığın kontrolüne sahip. Phoenix söz konusu varlıkların kontrolünü geri Cryptopia’ya vermek için 1.9 milyon dolarlık bir bedel talep etmekte ve bunun hizmet sözleşmesinin feshinden kaynaklandığını iddia etmekte.

Cryptopia ise aylık ücret olan 137.000 dolarda ısrarcı gözüküyor. Sözleşme ve hizmet direkt olarak Phoenix tarafından feshedildiği için mahkeme bu konuda Cryptopia’yı haklı buldu ve borsanın hemen hemen iki aylık ücrete tekabül eden 274.408 dolar ödemesi kararını çıkarttı. Söz konusu ödeme sonrası Cryptopia müşteri fonlarına ulaşabilecek.

Mahkeme Cryptopia’nın 274.000 Dolar Ödemesine Karar Verdi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mahkeme Cryptopia’nın 274.000 Dolar Ödemesine Karar Verdi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin’den Yeni Kripto Para Değerlendirmesi Ohio, Vergi İçin Bitcoin Kabul Edecek Olan İlk ABD Eyaleti Oldu! SEC başkanı Kripto para uygunluk şartlarını açıkladı Kripto Para Yatırımcısına Vergi Şoku! 980.000 BTC’ye Sahip Gerçek Satoshi Nakamoto !? Bitcoin Ayı piyasası devam edebilir ancak…

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır