Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Vakfı’ndan Veri Şeffaflığı Girişimine 120 Bin Dolarlık Bağış Geldi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Vakfı’ndan Veri Şeffaflığı Girişimine 120 Bin Dolarlık Bağış Geldi
Ethereum Vakfı’ndan Veri Şeffaflığı Girişimine 120 Bin Dolarlık Bağış GeldiPhiladelphia merkezli veri şeffaflığı girişimi True Blocks, yaptığı açıklama ile Ethereum Vakfı’ndan yaklaşık 120 bin dolarlık bir bağış aldığını açıkladı. Herhangi bir Ethereum adresi ya da akıllı kontratından veriye erişimi sağlayacak olan ve bunu tamamen merkezi olmayan bir şekilde yapacak platform, bu paranın gelecek 6 aydaki inovatif çalışmalarda kullanılacağını da ifade etti.

Şirket kurucusu Thomas Jay Rush, yaptığı açıklamada artık şeffaflığın dünyada en büyük trendlerden birisi haline geldiğini ifade ederken, dünyanın dört bir yanındaki kişilerin ilgilendikleri ya da yatırım yaptıkları şirketlerin bilanço durumunu hemen takip edebilme şansını istediklerini belirtti. Rush, kendilerinin de şirket olarak bu trende katkı sağlamaya çalıştıklarını ifade etti.

Başarılı isim, şöyle konuştu:

”Blockchain teknolojisi ve onun veri paylaşımına olan etkisi açıkçası beni her geçen gün biraz daha fazla büyülüyor. Kendi başımıza çözmemizin pek de mümkün olmayacağı problemleri Blockchain sayesinde çözebilme şansına sahip olmak, gerçekten de büyük bir artı. Biz de, şirket olarak bunun sağlanmasına aracılık ediyoruz. Bu da bizler için ekstra bir motivasyon ve gurur kaynağı.”

Gizliliği ihlal etmeden veri erişimi ve şeffaflık sağlayan firma, bunu yaparken de ciddi bir ekiple çalışıyor. Sürekli olarak denetlenen ve yenilenen True Blocks’un bu konu ile ilgili gereken başarıyı sağlayıp sağlayamayacağını ise zaman gösterecek. Ancak bu bağış da, şirketin ne derece ciddi olduğunu ifade ediyor.

Ethereum Vakfı’ndan Veri Şeffaflığı Girişimine 120 Bin Dolarlık Bağış Geldi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Vakfı’ndan Veri Şeffaflığı Girişimine 120 Bin Dolarlık Bağış Geldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum’un Fiyatı Hard Fork Beklentisine Rağmen Yükselişte IOTA’nın Yeni Projesi, Kullanıcı Tabanında Ayrışmaya Neden Oldu Dünyadaki Onlarca Merkez Bankası Kripto Para Birimleriyle Deney Yapacak Bitcoin Yükseldikçe Piyasa Güçleniyor Teknik Grafik Gurusu: Bitcoin, 2020’nin İlk Çeyreğinde 100 Bin Dolar Olabilir Gürcistan Kripto Paralardan KDV Almayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır